You are currently viewing Luca Gudagnino İmzalı “Rekabet” Sinemalarda!

Luca Gudagnino İmzalı “Rekabet” Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Zendaya, Josh O’Connor ve Mike Faist’in başrolleri paylaştığı “Rekabet” (Challengers) vizyona girdi!

Call Me By Your Name“, “Suspiria” ve “Bones and All” filmlerinin yönetmeni Luca Guadagnino‘nun yeni filmi “Rekabet” (Challengers) bugün vizyona girdi!

Euphoria” ve “Dune” yıldızı Zendaya filmde, tenisi bırakmak zorunda kalınca koçluk kariyerine başlayan ve bu süreçte kendisini bir aşk üçgeninin içerisinde bulan Tashi karakterine hayat veriyor.

Tashi, kendi tenis kariyerinin sona ermesinin ardından kocası Art’ı ortalama bir tenis oyuncusundan, birbiri ardına turnuva kazanan ünlü bir profesyonele dönüştürür. Ancak hiçbir başarı kalıcı değildir ve Art’ın kariyeri bir darbe aldığında Tashi, onu nispeten daha düşük bir seviyede gerçekleşen “Challenger” turnuvasına sokar.

Art’ın burada birkaç zafer elde etmesini ve özgüven kazanmasını amaçlayan Tashi hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Art’ın karşısına rakip olarak, bir zamanlar onun en iyi arkadaşı, Tashi’nin ise eski sevgilisi olan Patrick çıkar! Geçmişleri ve gelecekleri çarpışırken, gerilim yükselir. Tashi için kazanmanın maliyeti ne olacaktır?

Filmde Art’ı “West Side Story“de çıkış yapan Mike Faist canlandırırken, “God’s Country” ve “The Crown” yıldızı Josh O’Connor, Patrick’i canlandıracak.

Guadagnino, filmin senaryosunu Justin Kuritzkes ile yazdı ve Amy Pascal‘la birlikte yapımcılığı üstleniyor. Filmin müziklerini Trent Reznor ve Atticus Ross besteledi.

“Rekabet” şimdi sinemalarda!