You are currently viewing “Kulüp” 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

“Kulüp” 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Zorlukları sevgiyle aşanların sofrası bir kez daha kuruluyor…

Netflix, yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevilen “Kulüp“ün heyecanla beklenen yeni sezonundan ilk fragmanı paylaştı. Kulüp’ün ikinci sezonu, 15 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak!

Yeni sezonu heyecanla beklenen dizinin hikayesi, 1960’lı yılların İstanbul’unda devam ediyor. Artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyürken Matilda ve Çelebi, Kulüp’ü her şeye rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yapıyor.


Netflix

Raşel’in Rana ile kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesini de konu alan sezonda Kulüp ailesi bütün zorluklara karşı dimdik durmaya çalışarak birbirine her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetleniyor.


Netflix

Hikaye yaratıcılığını Rana Denizer’in üstlendiği, proje yaratıcısı Zeynep Günay’ın yönetmen koltuğunu Seren Yüce ile paylaştığı dizinin Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci ve Asude Kalebek gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna 2. sezonunda Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni isimler de dahil oluyor.

“Kulüp” 2. sezonuyla 15 Eylül’de Netflix’te!


Netflix