You are currently viewing Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak ve Hakan Günday’ı Bir Araya Getiren “Boğa Boğa”dan Yeni Fragman!

Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak ve Hakan Günday’ı Bir Araya Getiren “Boğa Boğa”dan Yeni Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Onur Saylak’ın yönettiği, senaryosunu Hakan Günday’ın kaleme aldığı, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı Netflix filmi Boğa Boğa’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirecek olan “Boğa Boğa”, aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışıyor. Film 21 Nisan’da da Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve filmde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’e Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay, Aşkın Şenol, Hayat van Eck, Kerem Arslanoğlu, Onur Akgülgil, Ahmet Baki Kurtuluş, Nadi Güler gibi isimler eşlik ediyor.

Boğa Boğa’nın konusu kısaca şöyle:

İstanbullu bir çift olan Yalın (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Beyza (Funda Eryiğit), Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.