You are currently viewing “Kalp Estetiği” Sinemalarda!

“Kalp Estetiği” Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Ersin Korkut, Müge Boz ve Evliya Alkan’ın başrollerini paylaştığı “Kalp Estetiği” vizyona girdi!

Evliya Aykan, Ersin Korkut ve Müge Boz‘un başrolleri paylaştığı romantik komedi “Kalp Estetiği” sinema salonlarındaki yerini aldı.

Yetenekli ve çirkin bir oyuncu, kural tanımayan çılgın bir menajer ve dünyaca ünlü bir plastik cerrahtan oluşan sıra dışı bir üçlüyü bir araya getiren filmin yönetmen Haydar Işık oturuyor. Senaryoda ise Şeyda Delibaşı‘nın imzası var.

Film, çılgın bir menajer olan Tufan’ın, tek oyuncusu olan Timuçin’i ünlü yapmak için her yolu denemesini ve bu uğurda başlarına gelen eğlenceli maceraları anlatıyor.

Timuçin, yetenekli bir oyuncu olmasına rağmen yeterince yakışıklı olmadığından istediği önemli rolleri bir türlü alamaz ve Tufan’ın hileli tanıtım fikirleri yüzünden Timuçin’in başına gelmeyen kalmaz!

Tufan’ın kural tanımazlığı, üst üste gelen şansızlıklar ve medya dünyasının acımasızlığı Timuçin’i iyice hırpalamıştır. Çirkinliğinden dolayı bir türlü başarılı olamayan Timuçin’in yolları, dış görünüşe çok önem veren güzel plastik cerrah elvan ile kesişir. Öfke ve nefretle başlayan ilişkileri kısa sürede, dostluğa dönüşür. Elvan, tufan ve Timuçin arasındaki dostluktan ve birbirlerine olan inançlarından çok etkilenir.