You are currently viewing John Wick Spin-Off Dizisi “Continental”in Yayın Tarihi Belli Oldu!

John Wick Spin-Off Dizisi “Continental”in Yayın Tarihi Belli Oldu!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Prime Video “Continental: John Wick Dünyasından” dizisinin yayın tarihini açıkladı!

Prime Video

Prime Video, daha önce Eylül ayında yayınlanacağını açıkladığı John Wick spin-off dizisi “The Continental” için kesin yayın tarihini duyurdu. “Continental: John Wick Dünyasından” 22 Eylül’de Prime Video Türkiye’de!

1970’li yıllarda geçen üç bölümlük mini dizi, John Wick evreninin merkezindeki ikonik otelin ve suikastçıların başlangıç hikayelerini keşfe çıkarak, filmlerde Ian McShane’in canlandırdığı Winston karakterinin gençliğini, suikastçılar için güvenli bir sığınak yaratan bir otel işletmecisi olma yolundaki ilk adımlarını anlatıyor.

Winston’ın gençliğine Colin Woodell hayat verirken; Ayomide Adegun, film serisinde Lance Reddick’in canlandırdığı Charon rolünü üstleniyor. Dizide ayrıca Mel Gibson, Mishel Prada, Jeremy Bobb, Ben Robson, Jessica Allain ve Hubert Point-Du Jour gibi oyuncular rol alıyor.

Toplamda üç bölümden oluşacak olan “The Continental”in her bölümü 90 dakika sürüyor ve tüm bölümler arka arkaya üç gecede yayınlanacak. Greg Coolidge ve Kirk Ward showrunner olarak görev yaparken; Chad Stahelski, Derek Kolstad, Basil Iwanyk, David Leitch, Shawn Simmons, Paul Wernick, Rhett Reese ve Erica Lee dizinin yönetici yapımcılığını üstleniyor.