You are currently viewing Jennifer Lopez’in Amansız Bir Suikastçıyı Canlandırdığı “Mother” Filminden İlk Fragman!

Jennifer Lopez’in Amansız Bir Suikastçıyı Canlandırdığı “Mother” Filminden İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Film Anneler Günü’nde Netflix’te yayınlanacak.

Netflix, Jennifer Lopez başrollü aksiyon gerilim filmi “The Mother”ın fragmanını yayınladı. Oyuncu kadrosunda Joseph Fiennes, Omari Hardwick, Gael Garcia Bernal ve Paul Raci‘nin yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Niki Caro yaptı.

Film, tehlikeli saldırganlardan kaçan eski bir suikastçının (Lopez), yıllar önce terk ettiği ve görüşmediği kızını kurtarma macerasını anlatıyor. Kendi peşine takılan düşmanlar, kızını da hedef haline getirince, suikastçı anne harekete geçmek zorunda kalır.

Fragmanda Lopez’in yeni doğum yapmış FBI ajanı karakteriyle tanışıyoruz. Çocuğuyla tanışacağı için heyecanlıdır ancak ajansın kızını, onun tehlikeli hayatından uzak, güvende olacağı yeni bir eve yerleştirmeyi planladığını öğrendiğinde umutları suya düşer.

Başka seçeneği olmadığını anlayan anne, kızının onsuz daha iyi durumda olacağını umarak kabul eder. Fakat yıllar sonra her şeyin umduğu gibi gitmediğini gördüğünde Alaska’nın soğuk ve karanlık vahşi doğasında geçirdiği emekliliğinden geri dönen anne, ne pahasına olursa olsun çocuğunu kurtarmak zorundadır. Aksiyon dolu fragmanda ayrıca eğitim montajları ve Lopez’in motosiklet üzerinde yüksek hız yaptığı sahneler de yer alıyor.

Leon: The Professional” ile karşılaştırılan filmin senaryosunu Misha Green, Andrea Berloff ve Peter Craig kaleme aldı. “The Mother” Anneler Günü’nde yani 12 Mayıs’ta Netflix kütüphanesine eklenecek.