You are currently viewing Jason Momoa ve Dave Bautista’dan Komedi Filmi Geliyor!

Jason Momoa ve Dave Bautista’dan Komedi Filmi Geliyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“The Wrecking Crew” adlı filmi “Blue Beetle” yönetmeni Angel Manuel Soto yönetecek.

.

DC Comics uyarlaması “Blue Beetle”ın yönetmeni Angel Manuel Soto bir sonraki projesini belirledi. Yönetmen, MGM ile Dave Bautista ve Jason Momoa‘nın rol alacağı aksiyon komedi filmi “The Wrecking Crew”u yönetmek üzere anlaştı.

Proje, senaryoyu yazan ve Haziran ayında yazarlar grevi başlamadan önce anlaşmayı imzalayan “Warrior” dizisinin yaratıcısı Jonathan Tropper‘dan geliyor. Her iki aksiyon yıldızı da oyuncular grevi başlayana ve müzakereler durdurulana kadar film için görüşmelerde bulunuyordu ancak aslında projeye olan bağları 2021 yılına kadar uzanıyor. Son imzaların grev bitince atılması bekleniyor.

Yapımcılığını Jeffrey Fierson‘ın (Frontier) üstlendiği filmin konusuyla ilgili ayrıntılar şimdilik gizli tutuluyor. Dave Bautista en son “Galaksinin Koruyucuları 3“te son kez Drax olarak izleyici karşısına çıktı. Yeni filmi “Dune: Part Two” ise Kasım ayında vizyona girecek.

Jason Momoa ise en son “Hızlı ve Öfkeli 10” ile izleyici karşısına çıktı. Aktör, Aralık ayında vizyona girecek olan DC Genişletilmiş Evreni’nin son filmi olan “Aquaman and the Lost Kingdom” (Aquaman ve Kayıp Krallık) ile Aquaman rolüne devam edecek ancak yeni bir karakterle DC Evreni’nde kalmaya devam etmek için James Gunn ile görüştüğü biliniyor.