You are currently viewing İsveç- Finlandiya Ortak Yapımı Suç Dizisi “Codename: Annika”dan İlk Teaser

İsveç- Finlandiya Ortak Yapımı Suç Dizisi “Codename: Annika”dan İlk Teaser

  • Post author:
  • Post category:haberler

Finlandiyalı yönetmen AJ Annila’nın yönettiği “Codename: Annika” 6 bölümden oluşuyor.

SkyShowtime

Finlandiyalı yönetmen AJ Annila’nın yönettiği yeni suç dizisi “Codename: Annika”dan ilk teaser yayınlandı. İsveç- Finlandiya ortak yapımı olan dizi, toplam altı bölümden oluşuyor. Dizi Eylül ayında Comcast ve Paramount Global’in Avrupa ortak yayın girişimi SkyShowtime’da yayınlanacak.

Sanat dünyasındaki dolandırıcılıklar ve bu sahtekarlıkları çözmeye çalışan bir dedektif üzerine yoğunlaşan konusu ile nordik noir türüne göz kırpan Codename: Annika’nın başrolünde Sannah Nedergård yer alıyor. Dizide yer alan diğer oyuncular arasında Rasmus Ståhlgren rolünde Ardalan Esmaili, Rina Olander rolünde Eva Melander ve Agatha Torstensson rolünde Helena Bergström gibi isimler var.

Finli dedektif Emma Haka, Stockholm’ün yozlaşmış güzel sanatlar ticaret dünyasına bir göreve gönderildiğinde hâlâ gizli eğitimini tamamlayan bir çaylaktır. Sakin ve kendine hakim olan Emma, ​​daha önce dokunulmaz olan kara para aklayan Blanko’ya karşı açılan bir davanın şüphelisi olan galerici Rasmus Ståhlgren’e yaklaşmak amacıyla Annika Stormare ismini alarak kendine vahşi ve ateşli yeni bir kimlik yaratır. Soruşturma Emma’yı yeraltı dünyasının derinliklerine götürürken, onunla bir zamanlar hayatta olan ve ardında karmaşık bir gizem ağı bırakan Annika arasındaki çizgiler bulanıklaşmaya başlar. Emma, ​​​​Blanko’nun izinden gitmek için kendisinin ve sevdiklerinin hayatını sonsuza dek değiştirebilecek seçimler yapmalı ve bu süreçte kendini kaybetmemeye çalışmalıdır.