You are currently viewing Belirsiz Bir Tarihe Ertelenen “Beyond the Spider-Verse” İçin Yeni Bir Güncelleme Paylaşıldı

Belirsiz Bir Tarihe Ertelenen “Beyond the Spider-Verse” İçin Yeni Bir Güncelleme Paylaşıldı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yapımcılar Phil Lord ve Christopher Miller, filmin ne zaman vizyona gireceği hakkında konuştu.

Sony Pictures

Spider-Man: Across the Spider-Verse“in yapımcıları, hayranlarla “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” filminin ne zaman vizyona gireceği konusunda bir güncelleme paylaştı.

Phil Lord ve Christopher Miller, 2018’de vizyona giren ve büyük ses getiren “Spider-Man: Into the Spider-Verse“ten bu yana filmlerin yapımcılığını ve yazarlığını üstleniyor. İlk filmin Oscar’la taçlandırılan başarısının ardından gelen “Across the Spider-Verse”in sonu doğrudan üçüncü filme bağlanan, hayranları heyecan ve merak içinde bırakan bir sahneyle bitti.

“Beyond the Spider-Verse”in 29 Mart 2024’te vizyona girecek olması, hikayenin devamı için bekleme süresini kısaltıyordu ancak filmin yapım sürecinde olması gerektiği kadar ilerlemediğine yönelik haberler endişe yarattı. Sony, yazarlar ve oyuncular grevinin de etkisiyle, bu haberlerin üstünden çok geçmeden filmi belirsiz bir tarihe erteledi.

Filmin en erken 2025’te izleyicilerle buluşacağı yönündeki spekülasyonlar artarken, Digital Spy ile konuşan Lord ve Miller, filmin “hazır olduğunda” vizyona gireceğini belirtti. Lord, “Şimdiden bunun üzerinde sıkı bir şekilde çalıştığımızı ve harika hale getirmek için gereken zamanı ayıracağımızı söyleyebilirim.” derken Miller “Bu filmle başarmaya çalıştığımız şey, hikayeyi olabileceğinden daha tatmin edici bir son haline getirmek ve onu daha önce gitmediğiniz yerlere götürmek.” dedi.

Yapımcılar net bir tarih vermediler ancak bu, filmin ertelenmesiyle ilgili ilk resmi açıklama ve “hazır olduğunda” vurgusu, filmin 2024 yılı içerisinde vizyona girmeyeceği yönündeki tahminlerle örtüşüyor.