You are currently viewing “Invincible” 2. Sezondan İlk Fragman!

“Invincible” 2. Sezondan İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Prime Video, sevilen yetişkin animasyon dizisi Invincible’ın ikinci sezon fragmanını ve yayın tarihini paylaştı.

Prime Video, büyük beğeni kazanan Skybound Entertainment yapımı yetişkin animasyon süper kahraman dizisi Invincible‘ın 2. sezon fragmanını yayınladı.

Sekiz bölümden oluşan yeni sezonunun ilk yarısı 3 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak ve her hafta yayınlanacak yeni bir bölümle devam edecek. İkinci sezonun ikinci yarısı ise sezon arası verildikten sonra 2024 yılının başında dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede gösterime girecek.

İkinci sezon duyurusu, San Diego Comic-Con’da (SDCC) gerçekleşen panelde açıklandı ve diziye ait kısa fragman, bölümden kesitler içeren uzun bir klip ve karakterler hakkında bilgiler paylaşıldı. Yönetici prodüktör ve yaratıcılardan Robert Kirkman, dizinin ana karakterine odaklanan bir başlangıç hikayesi olan ve 21 Temmuz’da hem Prime Video’da hem SDCC’de dünya prömiyeri yapılan bağımsız “Atom Eve” bölümünün özel gösterimini gerçekleştirdi.

Invincible İkinci Sezonu Hakkında:

Robert Kirkman, Cory Walker ve Ryan Ottley’nin çığır açan çizgi romanından uyarlanan hikaye, 18 yaşındaki Mark Grayson’ı merkezine alıyor. Mark, babasının gezegendeki en güçlü süper kahraman olması dışında yaşıtlarından pek de farklı değil. Birinci sezonda Nolan’ın ihanetine uğrayan Mark, henüz bunun etkisini üzerinden atamamışken ikinci sezonda yeni tehditlerle karşılaşıyor. En büyük korkusu farkına bile varmadan babasına benzemek olan Mark, bir yandan yeni tehlikelerle savaşırken diğer yandan babası gibi olabilme korkusuyla mücadele ediyor.

Dizinin başrolünü Steven Yeun, diğer önemli rolleri Sandra Oh, Zazie Beetz, Grey DeLisle, Chris Diamantopoulos, Walton Goggins, Gillian Jacobs, Jason Mantzoukas, Ross Marquand, Khary Payton, Zachary Quinto, Andrew Rannells, Kevin Michael Richardson, Seth Rogen ve J.K. Simmons seslendiriyor.

Kirkman, David Alpert, Catherine Winder, Simon Racioppa, Margaret M. Dean, Rogen ve Evan Goldberg ile birlikte Helen Leigh ve Walker yönetici prodüktör olarak görev alıyor.