You are currently viewing “Insidious: The Red Door”dan İlk Fragman!

“Insidious: The Red Door”dan İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Ülkemizde “Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı” adıyla vizyona girecek olan filmden altyazılı fragman yayınlandı.

Ruhlar Bölgesi serisinin beşinci devam filmi olan “Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı“da (Insidious: The Red Door) serinin orijinal kadrosu, Lambert ailesinin korkunç destanının son bölümü için geri dönüyor. Korku filmi hayranlarının merakla beklediği film 7 Temmuz’da sinema salonlarındaki yerini alacak.

Lambert ailesinin korkunç destanının son bölümünün yönetmeliğini, ilk uzun metrajı için kamera arkasına geçen Patrick Wilson üstleniyor. Orijinal kadronun geri döndüğü “Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı”nın oyuncu kadrosunda Wilson’ın yanı sıra Ty Simpkins, Rose Byrne ve Andrew Astor yer alıyor. Sinclair Daniel ve Hiam Abbass‘ın da rol aldığı filmin yapımcılığını Jason Blum, Oren Peli, James Wan ve Leigh Whannell üstleniyor. Leigh Whannell tarafından yaratılan karakterlere dayanan filmin senaryosunu ise Scott Teems kaleme aldı.

Filmin konusu kısaca şöyle: Josh (Patrick Wilson) ve üniversite çağındaki Dalton (Ty Simpkins), iblislerini kesin olarak dindirmek için, ailelerinin karanlık geçmişi ve bir dizi yeni ve daha korkunç olaylarla yüzleşerek kırmızı kapının ardında gizlenen Öte’nin her zamankinden daha derinlerine inmelidir.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği “Ruhlar Bölgesi: Kırmızı Kapı”, 7 Temmuz’da vizyonda olacak.