You are currently viewing “Hızlı ve Öfkeli 10” Yeni Fragman: Tüm Yarışlar Kazanılamaz!

“Hızlı ve Öfkeli 10” Yeni Fragman: Tüm Yarışlar Kazanılamaz!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Efsane sona yaklaşıyor…

“Hızlı ve Öfkeli 10″un vizyona girmesine bir aydan az zaman kaldı. Filmi merakla bekleye hayranların heyecanı, geri sayımla birlikte yükselirken, filmden paylaşılan yeni fragman ve kamera arkası videoları beklentileri yükseltiyor.

Yeni fragman, Jason Momoa‘nın canlandırdığı Dante Reyes’in, Dom (Vin Diesel) ve ekibi tarafından öldürülen babasının intikamını almak için işe koyulduğunu göstererek filmin hikayesini sunuyor. Dante’nin babası Hernan Reyes, “Hızlı ve Öfkeli 5″te Brezilya’da Dom’un karşısına çıkan uyuşturucu kralıydı.

Yeni film, bu sırada Dante’nin de orada olduğunu ve babasının öldürülmesine tanıklık ettiğini ortaya koyuyor. 12 yıl boyunca Dom’u ve sevdiği herkesi yok etmek için mükemmel bir plan yapan Dante, “Hızlı ve Öfkeli 10″da ailenin en büyük kabusu haline geliyor.

“Hızlı ve Öfkeli 10” Altyazılı Kamera Arkası: Efsane Tüm Görkemiyle Sona Eriyor!

Yönetmenliğini Louis Leterrier’ın yaptığı “Hızlı ve Öfkeli 10″da; Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren ile Oscar ödüllü Charlize Theron rollerine geri dönüyor.

Filmde ayrıca olağanüstü bir yeni oyuncu kadrosu yer alıyor; Brie Larson Büro’dan hain bir temsilci olan Tess rolünde, Alan Richtson (Reacher) Dom’un ekibini selefi Bay Nobody kadar sevmeyen Büro’nun yeni başkanı Aimes rolünde, Daniela Melchior, Dom’un geçmişiyle güçlü bir bağlantısı olan Brezilyalı sokak yarışçısı rolünde ve efsanevi, Oscar ödüllü Rita Moreno, Dom ve Mia’nın büyükannesi Büyükanne Toretto rolünde izleyici karşısına çıkacak.

“Hızlı ve Öfkeli 10” 19 Mayıs’ta sinemalarda!