You are currently viewing “Hızlı ve Öfkeli 10” Altyazılı Kamera Arkası: Efsane Tüm Görkemiyle Sona Eriyor!

“Hızlı ve Öfkeli 10” Altyazılı Kamera Arkası: Efsane Tüm Görkemiyle Sona Eriyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Hayranların heyecanla beklediği “Hızlı ve Öfkeli 10” için geri sayım hızlanırken, filmden altyazılı kamera arkası videosu yayınlandı. Aksiyon dolu sahnelere kısa bir bakış atma imkanı sağlayan videoda, filmin oyuncu kadrosundaki yıldızların yorumları da yer alıyor.

Popüler sinemanın en ikonik ve uzun soluklu serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli efsanesi, iki filmlik bir finalle, efsaneye yakışık şekilde final yapacak. 19 Mayıs’ta vizyona girecek olan film de bu finalin ilk ayağını oluşturuyor.

2011 tarihli “Hızlı ve Öfkeli 5“te filminde Dom (Vin Diesel) ve ekibi, Brezilyalı alçak uyuşturucu kralı Hernan Reyes’i ortadan kaldırıp krallığını yok etmişti. Reyes’in oğlu Dante’nin (Jason Momoa) her şeye tanıklık ettiğinden ise haberleri yoktu.

Dante, son 12 yılını intikam planı yaparak geçirdi ve şimdi Dom’u ve ailesini ortadan kaldırmak için Los Angeles’tan Roma’nın yeraltı mezarlarına, Brezilya’dan Londra’ya ve Portekiz’den Antarktika’ya kadar uzanan bir savaşa girişiyor.

“Hızlı ve Öfkeli 10″da Seyircileri Büyük Bir Sürpriz Bekliyor

Yönetmenliğini Louis Leterrier’ın yaptığı “Hızlı ve Öfkeli 10″da; Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren ile Oscar ödüllü Charlize Theron rollerine geri dönüyor.

Filmde ayrıca olağanüstü bir yeni oyuncu kadrosu yer alıyor; Brie Larson Büro’dan hain bir temsilci olan Tess rolünde, Alan Richtson (Reacher) Dom’un ekibini selefi Bay Nobody kadar sevmeyen Büro’nun yeni başkanı Aimes rolünde, Daniela Melchior (The Suicide Squad), Dom’un geçmişiyle güçlü bir bağlantısı olan Brezilyalı sokak yarışçısı rolünde ve efsanevi, Oscar ödüllü Rita Moreno, Dom ve Mia’nın büyükannesi Büyükanne Toretto rolünde izleyici karşısına çıkacak.

“Hızlı ve Öfkeli 10” 19 Mayıs’ta sinemalarda!

Brie Larson “Hızlı ve Öfkeli 10” Filmindeki Karakterini Açıkladı