You are currently viewing Angelina Jolie ve Halle Berry, Aksiyon Filminde Buluşuyor

Angelina Jolie ve Halle Berry, Aksiyon Filminde Buluşuyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Maude v Maude” adlı aksiyon gerilim filmini Warner Bros. satın aldı.

Beyazperde

Warner Bros. Pictures, Angelina Jolie ve Halle Berry‘nin başrolde yer aldığı yeni aksiyon gerilim filmi “Maude v Maude” için çok sayıda stüdyonun katıldığı ihale savaşını kazandı.

Hikaye ayrıntıları gizli tutuluyor, ancak proje “Bond vs. Bourne” tarzı bir aksiyon gerilim filmi olarak tanımlanıyor. Filmde muhtemelen farklı tarzlara, geçmişlere ve yöntemlere sahip iki casusun sonunda birbirlerini ele geçirmelerini göreceğiz.

Halle Berry ve Angelina Jolie, 1990’lardan beri sinemanın tanınmış yüzleri oldular, ancak iki yıldız bundan önce hiç birlikte çalışmamıştı. Aksiyon filmleri ve casus gerilimleri konusunda ise her ikisi de deneyimli. Berry daha önce James Bond filmi “Die Another Day“de ve daha yakın tarihli olarak “John Wick: Chapter 3 – Parabellum“da rol aldı. Jolie ise “Salt“, “Mr. and Mrs. Smith” gibi filmlerle bu alandaki yeteneğini kanıtladı.

“Maude v Maude” filminin senaryosunu Scott Moiser (Ultimate Spider-Man) kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise Yeni Zelandalı yönetmen/ senarist Roseanne Liang (Shadow in the Cloud) oturacak. Başrolü paylaşan Jolie ve Berry aynı zamanda Holly Jeter, Jeff Kirschenbaum ve Joe Roth ile birlikte yapımcılığı da üstlenecekler. Çekimlerin ne zaman başlayacağı henüz duyurulmadı.