You are currently viewing Farah Zeynep Abdullah Başrollü Yeni Aşk-ı Memnu Filmi “Bihter”den Set Fotoğrafları!

Farah Zeynep Abdullah Başrollü Yeni Aşk-ı Memnu Filmi “Bihter”den Set Fotoğrafları!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Aşk-ı Memnu romanı bu kez 1900’lerde geçen bir uyarlama ile ekranlara gelecek.

Beyazperde

Birkaç ay önce, Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eseri Aşk-ı Memnu’nun film olarak uyarlanacağı ve Bihter karakterine Farah Zeynep Abdullah‘ın hayat vereceği haberi herkesi heyecanlandırmıştı. “Bihter” filminin setinden gelen ilk fotoğraflar da bu heyecanı yükseltti.

Farah Zeynep Abdullah, Bihter rolüne hazırlanırken makyaj masasındaki ilk görselini Instagram hesabından “Here We Go Again” (Yeniden Başlıyoruz) notuyla paylaştı.

Aşk-ı Memnu daha önce iki kere televizyon dizisi olarak uyarlanmış, Kanal D’de yayınlanan ve başrollerini Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem gibi isimlerin paylaştığı yakın tarihli dizi büyük bir hayran kitlesi kazanmıştı. Dizinin kimi hayranları, yeni film projesine karşı tepkili ve tartışmalar Abdullah’ın Instagram gönderisinin altında da devam ediyor.


.

Film uyarlamasının diziden en büyük farkı, hikayenin, romanın da geçtiği döneme daha uygun olarak 1900’lü yılların başında geçecek olması. Yapımını TAFF Pictures’ın üstleneceği film senaryosunu Merve Göntem (Çıplak) kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise başrolünü yine Farah Zeynep Abdullah’ın üstlendiği “Bergen” filmine imza atan Mehmet Binay ve Caner Alper ikilisi oturuyor.


.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Adnan Bey rolüyle Osman Sonant, Behlül rolüyle Boran Kuzum, Firdevs Hanım rolüyle Hande Ataizi ve Nihal rolüyle Helin Kandemir gibi isimler yer alıyor.

Yeni Aşk-Memnu Filminin Kadrosu Tamamlandı: Kim Kimi Canlandırıyor?