You are currently viewing Fantastik Korku Filmi “Gözcüler” Sinemalarda!

Fantastik Korku Filmi “Gözcüler” Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Dakota Fanning başrollü “Gözcüler” M. Night Shyamalan’ın kızı Ishana Shyamalan’ın ilk filmi…

Gerilim sinemasının ünlü yönetmeni M. Night Shyamalan‘ın kızı Ishana Night Shyamalan‘ın ilk uzun metraj filmi olan “Gözcüler” (The Watchers) vizyona girdi.

Fantastik gerilim ve korku filmi “Gözcüler” A. M. Shine’ın 2022 tarihli aynı adlı romanından uyarlandı. Filmin başrolündeki Dakota Fanning, Batı İrlanda’da geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalan 28 yaşındaki sanatçı Mina’yı canlandırıyor.

Mina sığınacak bir yer bulduğunda, farkında olmadan her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancının yanında sıkışıp kalır. Siz onları göremezsiniz ama onlar her şeyi görürler. Georgina Campbell, Oliver Finnegan ve Olwen Fouere başrollerde Fanning’e eşlik ediyor.

M. Night Shyamalan filmin yapımcılığını Ashwin Rajan ve Nimitt Mankad’la birlikte üstleniyor. Jo Homewood ve Stephen Dembitzer yönetici yapımcılığını üstleniyor.

Proje, genç Shyamalan’ın, babasının son iki filmi “Zamanda Tutsak” ve “Kulübeye Tıklat“ın ikinci birimlerini ve bazı TV bölümlerini yönetmesinin ardından ilk uzun metraj yönetmenlik denemesi olarak dikkat çekiyor.

“Gözcüler” şimdi sinemalarda!