You are currently viewing “Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç” Şimdi Sinemalarda!

“Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç” Şimdi Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Will Smith ve Martin Lawrence‘ın başrolleri paylaştığı “Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç” bugünden itibaren sinema salonlarında seyircilerini bekliyor!

İlki 1995 yılında seyirci ile buluşan ve dünya çapında gişe rekorları kıran Sony Pictures yapımı Bad Boys serisinin yeni filminde Smith ve Lawrence, Miami’deki yasadışı uyuşturucu ticaretini araştıran Polis Dedektifleri Mike Lowrey ve Marcus Burnett olarak geri dönüyorlar. Ancak bu sefer ufak bir değişikle: Miami’nin en iyileri artık kaçak durumda…

Yüzbaşı Howard haksız yere uyuşturucuyla ilgili suçlarla itham edilince Bad Boys onun adını temize çıkarmak için harekete geçer. Ancak araştırımalarını ilerletip, gerçeğe adım adım yaklaşırken kendileri de büyük bir iftira ile karşı karşıya kalırlar. Artık ikili başlarına ödül konulan kaçaklardır ve davayı çözmek için kanunların dışında ve kendi kurallarına göre çalışmak zorundadır.

Filmin oyuncu kadrosunu Alexander Ludwig, Vanessa Hudgens, Eric Dane, Paola Núñez, Rhea Seehorn, Tasha Smith, Jacob Scipio ve Ioan Gruffudd tamamlarken, yönetmen koltuğunda serinin 2020 yapımı üçüncü filmi olan “Bad Boys for Life“ı da yöneten Adil El Arbi ve Bilall Fallah oturuyor.

“Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç” şimdi sinemalarda!