You are currently viewing Dune Part II’dan İlk Afiş: Zendaya ve Timotee Chalamet Yine Çöllerde

Dune Part II’dan İlk Afiş: Zendaya ve Timotee Chalamet Yine Çöllerde

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmin ilk fragmanı da yarın yayınlanacak..

Warner Bros.

Başrollerini Timothee Chalamet ve Zendaya‘nın paylaştığı “Dune Part 2“nin ilk posteri yayınlandı. 2020 yapımı bilimkurgu filminin merakla beklenen devam filmi 3 Kasım 2023’te sinemalarda olacak ve hayranlar şimdiden heyecanla dolup taşıyor.

“Dune: Part Two”ya İlk Bakış!

Filmden yayınlanan ilk poster, nefes kesen bir çöl manzarasının önünde duran Chalamet ve Zendaya’nın karakterleri Paul Atreides ve Chani’yi içeriyor. Film, Frank Herbert’in klasik romanından uyarlanan ilk filmin destansı hikayesine devam etmeyi vaat ediyor.

“Dune Part 2″nin yönetmenliğini ilk filmin de yönetmeni olan Denis Villeneuve üstleniyor. Yıldızlardan oluşan kadroda diğerleri arasında Oscar Isaac, Rebecca Ferguson, Josh Brolin ve Javier Bardem yer alıyor. Oyuncu kadrosunda geri dönen diğer birçok ismin yanı sıra bu filmde ilk kez, İmparator Shaddam IV rolünde Christopher Walken, Prenses Irulan rolünde Florence Pugh, Lady Margot rolünde Léa Seydoux ve Feyd-Rautha Harkonnen olarak Austin Butler da izleyici karşısına çıkacak.

Çarpıcı görselleri, yetenekli oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yılın en büyük filmlerinden biri olacak “Dune Part 2″nun ilk fragmanı da yarın yayınlanacak.