You are currently viewing Dolph Lundgren, Rocky Spin-Off Filmi “Drago” Hakkında Yeni Bilgiler Paylaştı

Dolph Lundgren, Rocky Spin-Off Filmi “Drago” Hakkında Yeni Bilgiler Paylaştı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Sylvester Stallone filme ağır eleştiriler yöneltmişti…

MGM

Geçen yıl Temmuz ayında, MGM’nin “Rocky” ve “Creed” serilerinin bir yan ürünü olan “Drago” filmini geliştirdiği ve senaryoyu yazması için Robert Lawton‘ın işe alındığı duyuruldu.

Lawton daha önce, 1976 yılında ilk Rocky filminin yapımıyla ilgili “Becoming Rocky”yi kaleme almış ve büyük beğeni toplamıştı. Senaristin bu projedeki görevi ise Rus boksör Ivan Drago (Dolph Lundgren) hakkında bir arka plan oluşturmaya yardımcı olmaktı.

Lundgren, 2018’de “Creed II” ile “Rocky IV” filmindeki Drago rolünü yeniden canlandırmış ve oğlunu oynayan Florian Munteanu ile birlikte rol almıştı. “Drago” filminin de Ivan Drago ve oğlu Viktor Drago’ya odaklanacağı belirtilmişti.

Sylvester Stallone’dan Yeni Duyurulan “Drago” Filmine Ağır Eleştiri!

Dolp Lundgren, ScreenRant ile gerçekleştirdiği bir röportajda herhangi bir Drago spin-off projesine açık olduğunu belirterek, projenin gidişatı hakkında yeni güncellemeler paylaştı:

Evet, MGM’nin kayıtlarda bir projesi var. Kimsenin gerçekten sevmediği bir senaryo vardı. Şimdi, bildiğim kadarıyla yeni bir yazar arıyorlar ve o dünyaya geri dönmeye çalışıyorlar. Creed II adında bir film yapmıştım, Ukrayna’da açılıyordu. Şimdi bu, 2018’den daha ilginç. Fikir oraya geri dönüp Ukrayna’dan, Kiev’den yeniden başlamaktı ama şimdi tabii ki savaş devam ediyor. Baba ve oğlunun Amerika’ya gelmesinin bir nedeni var. Yani bu biraz da göçmenlik hikayesi. Harika bir fikir olduğunu düşündüm ama onu yazacak doğru kişiyi bulmalılar ve şu anda olan da bu.

Dolph Lundgren, Stallone’un “Drago” Eleştirilerine Yanıt Verdi

Bu açıklamalara göre, Robert Lawton’ın artık “Drago” projesinin içinde olmadığını varsayabiliriz. Dolp Lundgren ise şu sıralarda “The Best Man“in tanıtımını yapıyor ve yolda “The Expendables 4“, “Wanted Man” ve “Aquaman and the Lost Kingdom” gibi birçok filmi var.