You are currently viewing Disney+ “National Treasure: The Edge of History” Dizisini İptal Etti

Disney+ “National Treasure: The Edge of History” Dizisini İptal Etti

  • Post author:
  • Post category:haberler

Disney “Büyük Hazine” dizisinden beklediği verimi alamadı.

Disney+

Disney+, macera dizisi “National Treasure: Edge of History“yi ikinci sezon için yenilememe kararı aldı ve ilk sezonun ardından diziyi fiilen iptal etti.

Nicolas Cage’in başrolde olduğu “Büyük Hazine” film serisinin devamı niteliğindeki dizi, Amerikan tarihiyle bağlantılı ipuçlarının peşine düşen genç bir kadının (Lisette Alexis), ailesi ve uzun süre önce ölen babası hakkındaki gerçeğe de uzanan macerasını anlatıyordu.

Justin Bartha ve Harvey Keitel’in filmlerdeki rollerini yinelediği “National Treasure: Edge of History”in oyuncu kadrosunda Jordan Rodrigues, Jake Austin Walker, Lyndon Smith ve Catherine Zeta-Jones yer aldı. Film serisinin yapımcısı Jerry Bruckheimer ve yönetmeni Jon Turteltaub ise yürütücü yapımcılığı üstlendiler.

Dizinin eleştirileri genellikle olumsuzdu ve düşük puanlar Disney’in alışageldiği standartlarda değildi. Dolayısıyla son dönemde sıkça rastladığımız ilk sezonunun ardından iptal edilen diziler kervanına katılması kaçınılmaz görünüyordu.

Diğer yandan “Büyük Hazine 3” filmi halen olasılık dahilinde. Serinin yaratıcısı Jerry Bruckheimer, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında yaptığı bir açıklamayla filmin geliştirme aşamasında olduğunu söyleyip hayranları sevindirmişti.

Nicolas Cage’li “Büyük Hazine” Serisine Devam Filmi Geliyor!