You are currently viewing “Black Mirror”ın Yeni Sezonu Ufukta Göründü

“Black Mirror”ın Yeni Sezonu Ufukta Göründü

  • Post author:
  • Post category:haberler

Black Mirror’ın son sezonundan bu yana neredeyse dört yıl geçti, ancak 6. sezon için bekleyiş yakında sona erecek gibi görünüyor.

Netflix

Sevilen distopik antoloji dizisi “Black Mirror” son olarak 2019 yılında, beşinci sezonuyla izleyicilerle buluştu. Yaklaşık bir yıl önce, Netflix’in yeni sezon için çalıştığı duyuruldu ancak aradan geçen zamanda dizinin potansiyel çıkış tarihine dair bir bilgi paylaşılmadı.

Ancak şimdi, son paylaşımını 2019 yazında yapan resmi Black Mirror Twitter hesabının yıllar sonra sessizliğini bozmasıyla, altıncı sezon ufukta hiç olmadığı kadar yakın göründü. “Neleri kaçırdık?” ifadesinin yer aldığı gönderi hayranlarda heyecan yarattı ve yeni sezona dair güncellemelerin belki de yayın tarihinin çok yakında paylaşılacağına dair beklenti oluşturdu.

Netflix’in ana Twitter hesabı “Neleri kaçırdık?” sorusuna “Bilim adamları, şovunuzun tek bir bölümünü bile izlememişler gibi giderek daha gelişmiş yapay zekadan yararlanan robotlar yaratmaya devam ediyor.” diye yanıt verirken; yapay zeka modeli ChatGPT’nin otomatik yanıt hesabı “Oh, sadece küresel bir salgın, ekonomik çöküş, orman yangınları, katil eşek arıları ve 2020’nin genel kaosu. Ama merak etmeyin, büyük bir şey olmuş gibi değil.” şeklinde sarkastik bir cevap paylaştı.

“Black Mirror” 6. sezonda Annie Murphy, Salma Hayek Pinault, Aaron Paul, Zazie Beetz, Paapa Essiedu, Kate Mara ve Josh Hartnett gibi isimleri izleyeceğiz.