You are currently viewing Clint Eastwood Son Filmini Çekmeye Hazırlanıyor

Clint Eastwood Son Filmini Çekmeye Hazırlanıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

93 yaşındaki aktör/yönetmen, emekli olmaya hazır görünüyor…

.

1960’lı yıllarda televizyondan sinemaya sıçrayan ve özellikle Sergio Leone imzalı Western filmleriyle parlayan oyunculuk kariyerine, 1970’lerden itibaren yönetmenliği de ekleyen Clint Eastwood son filmini çekmeye hazırlanıyor.

DiscussingFilm’in bildirdiğine göre Eastwood’un yöneteceği sıradaki film Warner Bros. tarafından Eastwood’un “son filmi” olarak anılıyor. “Juror #2” adlı film, bir cinayet davasında kurbanın ölümünde bir payı olabileceğinden şüphelenilen bir jüri üyesini konu alıyor.

2 numaralı jüri üyesi, jürinin kararını etkilemek ve kendi sırrını korumak için mi mücadele edeceği yoksa katıldığı adalet sistemine teslim mi olacağı konusunda ahlaki bir çıkmaza yakalanmıştır. Habere göre filmin başrollerinde Nicholas Hoult ve Toni Collette‘in rol alması muhtemel görünüyor. Bu iki isim, 2001 tarihli romantik komedi “About A Boy“da anne – oğul olarak birlikte rol almışlardı.

Kaynak, Eastwood’un bundan sonra başka bir uzun metrajlı filmi ele almaya karar vermesi için küçük bir şans olsa da, şu anki planın, bu filmden sonra tamamen emekli olması yönünde olduğunu belirtiyor. Şu anda 93 yaşında olan Eastwood, yönetmenlik kariyerinde “Unforgiven“, “Gran Torino“, “Mystic River“, “Million Dollar Baby” gibi çok başarılı onlarca filme imza attı ve 50 yıldır Warner Bros. ile çalışıyor.