You are currently viewing “Cehennem Melekleri 4” Sinemalarda!

“Cehennem Melekleri 4” Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Cehennem Melekleri geri dönüyor…

Serinin bir önceki filmden tam dokuz yıl sonra gelen devam filmi “Cehennem Melekleri 4” bugünden itibaren sinema salonlarındaki yerini alıyor.

Aksiyon severlerin merakla beklediği filmde Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren ve Randy Couture devam halkası için rollerine geri dönerken; 50 Cent, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran ve Andy Garcia gibi yeni isimler de filmin oyuncu kadrosunda onlara eşlik ediyor.

Scott Waught tarafından yönetilen film, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin teröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyonu anlatıyor. Cehennem Melekleri, her türlü silahı kullanma becerisi ile donanmış dünyanın son savunma hattıdır. ABD ile Rusya arasında nükleer bir çatışma çıktığında Barney Ross’un liderliğindeki paralı asker grubu, olaya müdahele etmesi için çağrılır. Ancak onların bu görevin üstesinden gelebilmesi için ekibin genişletilmesi gerekir. Ekine katılan yeni üyeler, yeni tarz ve taktiklerle gruba yeni bir anlam kazandıracaktır.

“Cehennem Melekleri 4” sinemalarda!

“Cehennem Melekleri 4” Köklerine Dönüyor