You are currently viewing Çağan Atakan Arslan Başrollü Aksiyon Filmi “Adalet”ten Yeni Fragman!

Çağan Atakan Arslan Başrollü Aksiyon Filmi “Adalet”ten Yeni Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yönetmen koltuğunda Özgür Bakar‘ın oturduğu, yapımcılığını Bilal Kalyoncu‘nun üstlendiği aksiyon yüklü “Adalet” filminden yeni bir fragman yayınlandı. Filmin senaryosu da Bilal Kalyoncu’nun imzasını taşıyor.

“Adalet”in başrolünde, Survivor yarışması ünlenen ve sonrasında “Söz” gibi dizilerle oyunculuk dünyasına adım atan, “Avatar Atakan” olarak da tanınan sporcu Çağan Atakan Arslan yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ufuk Özkan, Eslem Akar, Burak Sarımola, Yıldırım Memişoğlu ve Caner Kurtaran gibi isimler yer alıyor.

Film, yaşadığı kayıplardan sonra adaleti kendi elleriyle sağlamaya karar veren eski bir askerin hikayesini konu ediyor. Emir, sınır ötesi bir operasyon sırasında kardeşi olarak gördüğü arkadaşını şehit verir.

Yaşadığı bu travmanın ardından, özel harekat biriminden ayrılır ve gözlerden uzak sakin bir yaşam sürmeye tercih eder. Ancak hayatın onun için yaptığı planlar bambaşkadır. Hayatının ayrılmaz bir parçası olan dostlarının öldürülmesiyle Emir’in ardında bıraktığını düşündüğü geçmişi gün yüzüne çıkar ve adaleti kendi elleriyle sağlamak için harekete geçer.

“Adalet” 14 Nisan’da sinemalarda!