You are currently viewing Ali Sunal ve Doğa Rutkay “Hava Muhalefeti” İçin Düet Yaptı!

Ali Sunal ve Doğa Rutkay “Hava Muhalefeti” İçin Düet Yaptı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yüksek dozda kahkaha vadeden “Hava Muhalefeti” yıldız oyuncu kadrosuyla 14 Nisan’da sinemalarda!

14 Nisan’da sinemalarda izleyicileri ile buluşmaya hazırlanan BKM yapımı “Hava Muhalefeti” filminden sürpriz bir klip geldi! Ali Sunal ile Doğa Rutkay, başrollerini paylaştıkları, heyecanı bol, aksiyonu yüksek, yılın en havalı filmi “Hava Muhalefeti” için stüdyoya girip şarkı kaydetti.

Bugünün siyasi gündemine mizahi bir yaklaşımla vurgu yapan komedi türündeki “Hava Muhalefeti”nden eğlence dolu bir düet çıktı!

Ali Sunal ve Doğa Rutkay; söz ve müziği Reyman Eray’a ait, Asu Maralman’ın unutulmaz yorumuyla 70’li yıllara damgasını vuran, “Sevmedim Hayatı” şarkısını yeniden yorumladı. Stüdyo kayıt görüntülerinin yanı sıra, filmden sahnelerin de yer aldığı video klibin çekimlerinde Ali Sunal ve Doğa Rutkay’ın eğlenceli ve keyif dolu anları kameralara yansıdı.

Ramiz Bayraktar ve Göktuğ Şenkal tarafından aranjesi yapılan “Sevmedim Hayatı” şarkısının video klibinin yönetmenliğini Ramiz Bayraktar, görüntü yönetmenliğini ise Yiğitcan Dağılgan ve Eyüp Öztürk üstlendi.

Lütfen kemerlerinizi bağlayın: “Hava Muhalefeti” 14 Nisan’da sinemalarda!

Başrollerini Ali Sunal ile Doğa Rutkay’ın paylaştığı, yönetmenliğini Murat Kepez’in üstlendiği, senaryosunu Murat Kepez, Eray Akyamaner, Uğur Güvercin ve Ayberk Sak’ın kaleme aldığı komedi türündeki “Hava Muhalefeti” filminin oyuncu kadrosunda; Ege Kökenli, Burak Hakkı, Kerem Atabeyoğlu, Ali Yoğurtçuoğlu, Kemal Uçar, Bülent Seyran, Ünal Yeter, Kadir Polatçı, Mekin Sezer, Mazlum Çimen, Aziz Aslan, Serkan Atar gibi değerli isimler yer alıyor.

Güldür Güldür Show’un yaratıcı ekibi tarafından kaleme alınan filmin konusu ise şöyle:

Milletvekili adayı Cemil Yıldırım, sevgilisi Gözde ile birlikte hafta sonu kaçamağı yapmak için Bodrum uçağındaki yerlerini almışlardır. Küçük bir kaçamak diye başlayan hafta sonu tatili çok eğlenceli bir yolculuğa dönüşecektir. İkili ve uçaktaki diğer yolcular kendilerini bekleyen sürprizlerden habersizdir. Bakalım bu kahkaha dolu yolculukta neler olacak?

Yüksek dozda kahkaha vadeden “Hava Muhalefeti” yıldız oyuncu kadrosuyla 14 Nisan’da sinemalarda!