You are currently viewing Bob Odenkirk, Tarihin En Kötü Filmi Olarak Ünlenen “The Room”un Yeniden Çevriminde Başrolde!

Bob Odenkirk, Tarihin En Kötü Filmi Olarak Ünlenen “The Room”un Yeniden Çevriminde Başrolde!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Film, AIDS Araştırma Vakfı için fon toplamayı amaçlayan bir yardım kuruluşu için çekiliyor.

.

Bob Odenkirk, 2003 yapımı kült film “The Room“un yeniden çevriminde, filmin yazarı ve yönetmeni Tommy Wiseau‘nun canlandırdığı Johnny karakterini oynadığını açıkladı.

Better Call Saul” yıldızı, Slashfilm’in proje hakkındaki ilk açıklmasını Twitter hesabında paylaşarak doğruladı ve “Bu gerçek. Bu doğru. Ve size şunu söyleyeyim, elimden geldiğince dürüstçe, her satırı SATMAK için elimden gelenin en iyisini yaptım…” dedi.

“The Room” yeniden çevrimi, kar amacı gütmeyen kuruluş amfAR, AIDS Araştırma Vakfı için fon toplamayı amaçlıyor. Odenkirk’ün çekimlerini Ocak ayında tamamladığı bildiriliyor ancak filmin ne zaman izleyiciyle buluşacağı henüz belli değil.

Yüzyılın önde gelen kült filmlerinden biri olan “The Room” kaotik, gizlice finanse edilen bağımsız bir yapım olarak hayata geçti ve iç karartıcı eleştiriler aldı. Bununla birlikte, Wiseau’nun Los Angeles’ta gece geç saatlerde yapılan gösterimleri düzenlemesiyle filmi takdir eden bir izleyici bulması çok uzun sürmedi.

“Sinema tarihinin en kötü filmi” olarak kabul gören “The Room” bu yıl 20 yaşına girdi ve yıllar içinde dünya çapında bir ilgi kazandı. Wiseau’nun rol arkadaşı Greg Sestero, bu filmi yapma deneyimi hakkında “The Disaster Artist” adlı bir kitap kaleme aldı. Kitap, James Franco tarafından yönetilen ve en iyi uyarlama senaryo dalında Oscar adaylığı kazanan bir 2017 uzun metrajlı filme uyarlandı.