You are currently viewing Başarılı Bir Üçlü Nasıl Planlanır?

Başarılı Bir Üçlü Nasıl Planlanır?

 • Post author:
 • Post category:Sohbet
 • Post comments:0 Yorum

Bir ilişkide işleri renklendirmenin en popüler yollarından biri, bir sonraki karşılaşmanız için üçüncü bir kişiyi üçlü olarak size katılmaya davet ederek, tek eşliliğin heyecan verici dünyasına ayak parmaklarınızı daldırmaktır.

İster Sima Sohebet gibi web sitelerinde üçüncü birini arayan bir çift olun, ister katılacak bir çift arayan konuk bir yıldız olun, üçlü bir üçlü denemeden önce bilmeniz gereken bazı önemli şeyler var .

terminoloji

İlk adım, sallanan topluluk tarafından kullanılan bu yaygın terimlere aşina olmaktır:

 • Swinger: Eşleri olmayan insanlarla seks yapmaktan hoşlanan biri (SO).
 • Yumuşak takas: İki çift, cinsel ilişki dışında her şey için ortakları “değiştirdiğinde”.
 • Tam değiş tokuş: İki çift, cinsel ilişkiye kadar her şey için “yer değiştirdiğinde”.
 • Triad: Bazen üçlü olarak anılır, üç eşit ortağın ilişkisi.
 • MFM: İki erkek ve bir kadın, FMF ise iki kadın ve bir erkektir. Bu, üçlü konusu gündeme geldiğinde çoğu erkeğin düşündüğü şey olma eğilimindedir.
 • Cuckold/Cuckqueen: Üçlü ilişkiye giren ve cinsel zevk/iyilik almayacak kişi. (Bir boynuzlu erkek bir erkektir , bir boynuzlu kraliçe bir kadındır.)
 • Teşhirci: Seks yaparken izlenmekten hoşlanan kişi.
 • Röntgenci: Duvarda sinek gibi cinsel aktivitede bulunan kişi. Tipik olarak, yapılacak bir kayıt varsa, bunu yapan kişinin bir röntgenci olmasını istersiniz.
 • Tek Boynuzlu At: Zaten kurulmuş çiftlerle seks yapan biseksüel bir kadın, çok nadir oldukları için tek boynuzlu at olarak anılır.
 • Tek Boynuzlu At Avcısı: Kendi gereksinimleri (bazen sınırlayıcı) olan, yakalanması zor tek boynuzlu atı arayan bir çift.

Aramaya başlamadan önce neleri tartışmalısınız?

Üçlü seks harika olabilir, önce zemini hazırlamanız gerekir. Eşinizle, ikinizin de tam olarak ne istediği konusunda samimi bir tartışma yapmanız gerekiyor. Tartışmak isteyeceğiniz bazı sorular şunlardır:

 • Tek seferlik bir şey mi arıyoruz yoksa bu kişiyle mi çıkmak istiyoruz?
 • Daha önce hiç tanışmadığımız birini mi istiyoruz yoksa soracak birini zaten tanıyor muyuz? (Bununla hafifçe bas.)
 • Birbirimize olan bağlılığımızda başka birini yatak odasına davet edecek kadar güvende miyiz? Bu sadece bir fantezi olarak kalması gereken bir fantezi mi?
 • Hangi cinsiyeti arıyoruz? İkimiz de biseksüel miyiz yoksa bi-meraklı mıyız?

Ne yaparsanız yapın, bir üçlü asla kimse için sürpriz olmamalı. Sima Sohbet gibi her şeye uygun bir sitede üçüncü partnerinizle tanışsanız bile , yeni bir partnerle ilk üçlünüz ne olursa olsun biraz garip olacak. Partnerinizin bilgisi olmadan planlayarak garipliği artırmayın. Siz ve eşinizin bir dizi cinsel fanteziniz olabilir , bu yüzden bunları birlikte konuşun ve ne denemek istediklerini öğrenince hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Takılmaları aşmak için öneriler

Pek çok insan için büyük bir sorun, özellikle de giysiler çıktığında, kendi öz saygıları ve bedenlerine olan güvenleridir. Erkekler çoğunlukla penislerinin boyutu ve cinsel dayanıklılık konusunda endişelenirken, kadınlar genellikle kiloları ve meme boyutlarıyla ilgilenir.

Partneriniz size arzu edilir olduğunuz konusunda defalarca güvence verse bile, insan olduğunuz için kendinizle ilgili şüpheleriniz olma ihtimali yüksektir. Kendinizi ve kendi bedeninizi nasıl seveceğinizi öğrenmenin kusursuz bir yolu yoktur, ancak birçok insanın yararlı bulduğu şey, kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayı bırakmaya çalışmaktır. Ne zaman bir resim görseniz ve “Vay canına, muhteşemler!” diye düşünürsünüz. “Ben de muhteşemim” diye düşünerek bu düşünceyi düzeltin.

Zaman alsa da, nöroplastisite üzerine yapılan çalışmalar, kendini sevme ve nezaketle ilgili yeni düşünce kalıpları yaratabileceğinizi gösteriyor. Birini yatak odanıza davet etmeden önce başkaları tarafından tehdit edilmeyecek kadar kendinizi sevdiğinizden emin olmalısınız.

Profiliniz için ifadeler

Siz ve partneriniz üçlü bir ilişkinin artılarını ve eksilerini tartıştıysanız ve ilerlemeye hazırsanız, bir sonraki adım çevrimiçi bir profil yazmak ve başkalarının ne aradığınızı bilmesini sağlamaktır.

Beklentilerinizin neler olduğunu, bir çift olarak kim olduğunuzu, masaya hangi deneyimleri getirdiğinizi ve neden üçlü seks yapmak istediğinizi YAZIN İkinizin de resimlerini ekleyin!

Üçüncü kişinin ne kadar önemsiz olduğunu, ASLA aranıza girmeyeceklerini (durum bu olsa bile) AŞIRI VURGULAMAYIN ve bir boynuzlu/boynuzlu kraliçe durumu aramıyorsanız kimse hakkında saygısızca konuşmayın. Aradığınız kişinin de istekleri ve ihtiyaçları vardır ve onlarla tanıştığınızda bunların tümü tartışmaya açık olmalıdır.

Üçlü seks en büyük fantezilerinizden biriyse, doğru kişiyi ve doğru kimyayı bulmak için doğru plan yapmayı ve zaman ayırmayı kendinize borçlusunuz. Yargılayıcı olmayan bir bağlantı sitesindeki profillere göz atarak seks araştırmanıza yavaşça başlayın .

Sima Sohbet hakkında

Sima Sohbet, evli flörtler için orijinal adres ve evlilik dışı ilişkiler için dünya lideridir . 2002’den beri dünya çapında 200’den fazla üye hesabıyla Sima Sohbet, çok eşlilik ,  açık ilişkiler ve ilişki uygulamaları için önde gelen hedeftir .

Bir yanıt yazın