You are currently viewing Aslı Enver ve Mehmet Günsür’lü “Arayış”tan Fragman Yayınlandı

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’lü “Arayış”tan Fragman Yayınlandı

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Arayış” 14 Haziran’da farklı bir dünyanın kapılarını açacak.

Disney+, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, özgün hikaye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu “Arayış” dizisinin fragmanını yayınladı.

14 Haziran’da Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında aynı anda yayına girecek olan dizi kadrosu ve hikayesiyle merakla bekleniyor. Yayınlanan fragman seyirciye merak uyandıran mistik dünyanın görünmeyen yüzü hakkında ipuçları veriyor.

Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün başrolleri paylaştığı dizide ayrıca Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler rol alıyor.

“Arayış”ın konusu kısaca şöyle:

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.

Metafizik, mutluluk, varoluş ve aşk temalarını sorgulatacak orijinal dizi “Arayış” 14 Haziran’da sadece Disney+’ta! Şimdi abone olmak için tıklayın…