You are currently viewing “A Haunting in Venice” Fragman: Dedektif Poirot Geri Dönüyor!

“A Haunting in Venice” Fragman: Dedektif Poirot Geri Dönüyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Kenneth Branagh’ın üçüncü Agatha Christie uyarlamasından ilk fragman geldi.

Doğu Ekspresinde Cinayet” ve “Nil’de Ölüm” filmleriyle Agatha Christie‘nin ünlü dedektifi Hercule Poirot’ya kendi yorumunu getiren Kenneth Branagh, üçüncü film için rolüne ve yönetmen koltuğuna geri döndü.

20th Century Studios, Agatha Christie’nin “Hallowe’en Party” adlı eserinden esinlenen “A Haunting in Venice” adlı filmin ilk fragmanını yayınladı. Diğer filmlerde de olduğu gibi yıldızlarla dolu kalabalık bir kadrosu olan filmde Michelle Yeoh, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Kelly Reilly, Emma Laird, Kyle Allen, Camille Cottin, Ali Khan ve Riccardo Scamarico gibi isimler rol alıyor.

İkinci Dünya Savaşı’nın hemen ardından, Venedik’te geçen hikayede Hercule Poirot artık emekli olmuş ve dünyanın en göz alıcı şehrinde gönüllü olarak sürgünde yaşamaktadır. Bir gün köhne ve perili olduğu söylenen bir sarayda gönülsüzce bir seansa katılır ve kısa süre sonra kendisini gölgeler ve sırlarla dolu uğursuz bir dünyada bulur.

Önceki filmlere kıyasla daha rahatsız edici, doğaüstü bir tonu olduğu belirtilen filmin senaryosunu Michael Green kaleme aldı. Yayınlanan ilk fragman da korku filmi atmosferini vurguluyor ve Hercule Poirot’nun “Hayaletlerimizden kaçamayız, gerçek olsalar da olmasalar da” sözleriyle noktalanıyor.

“A Haunting in Venice” 15 Eylül’de sinemalarda!