You are currently viewing Yönetmen Chad Stahelski Çalışmalara Başladı: John Wick 5, 6, 7, 8, 9…

Yönetmen Chad Stahelski Çalışmalara Başladı: John Wick 5, 6, 7, 8, 9…

  • Post author:
  • Post category:haberler

Stahelski, muhtemel beş John Wick devam filmi için fikir geliştirdiğini söyledi.

Lionsgate

Serinin en yüksek gişe hasılatını elde eden “John Wick 4“ün vizyona girmesinden bu yana devam filmlerinin gelip gelmeyeceği sıkça tartışılıyor. Lionsgate, dördüncü filmin hemen ardında devam filmi için çalışmaların resmen başladığını duyurmuş olsa da yönetmen Chad Stahelski bu konuda acele etmiyor ve dönmek için gerçekten iyi bir fikir bulmaları gerektiğini ima ediyordu.

Geçtiğimiz günlerde Inverse’e konuşan yönetmen, henüz resmi olarak bir “John Wick 5” filmi planı olmadığını ama bunun onu gelecek filmlerdeki potansiyel aksiyon sahneleri için fikirler üretmekten alıkoymadığını belirtti. Stahelski muhtemel devam filmlerine dair şu ifadelerde bulundu:

Arkamda defterler, yığınlarca defterler var, John Wicks 5, 6, 7, 8, 9. Günlerce sürecek fikirlerimiz var. Sadece hikayeyi henüz kilitlemedik. John Wick’i öylesine bir şey için geri getirip para kapmak gibi bir niyetim yok.

Sevdiğim bir karakter mi? Elbette. Birkaç John Wick filmi çekmiş olsaydım harika olurdu. Eğer iyi bir hikayemiz olursa Keanu bir saniyede bir tane daha yapardı. Bunu ucu açık bırakıyoruz ama stüdyonun sırada bir tane daha olduğunu söylememizi isteyeceğini biliyorum.

Stahelski stüdyonun çok hevesli olduğunu ve yalnızca mali açıdan motive olmadığını, aynı zamanda bununla neler yapabileceklerini görmekle ilgilendiğini sözlerine ekledi.

Filmlerin yapımcısı Basil Iwanyk, geçtiğimiz aylarda Keanu Reeves‘in dördüncü filmin çekiminin sonunda çok yorgun olduğunu ve Wick’in kesinlikle öldürüldüğünden emin olmak istediğini açıklamıştı. Ancak Stahelski’nin de belirttiği gibi, geri dönüş için bir önceki filmin üstüne çıkacak bir fikir bulunduğunda Reeves’in devam filmine evet demesine kesin gözüyle bakıyor.

Keanu Reeves, John Wick İçin Kesin Ölüm İstemiş!