You are currently viewing Yeni “Görevimiz Tehlike” Filminin İstanbul Çekimleri İptal Edildi!

Yeni “Görevimiz Tehlike” Filminin İstanbul Çekimleri İptal Edildi!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Tom Cruise ve Christopher McQuarrie gizlilik ihlali nedeniyle filmi İstanbul’da çekmekten vazgeçti.

Paramount Pictures

Görevimiz Tehlike serisinin 7. filmi “Mission: Impossible – Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm” sinema salonlarındaki yerini aldıktan hemen sonra, yoğun bir tanıtım turundan çıkmış olmalarına rağmen Tom Cruise ve Christopher McQuarrie, yeni film için çalışmalara başladılar.

İkili geçtiğimiz günlerde İstanbul’da görüntülenmiş ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un davetiyle, serinin 8. filmini İstanbul’da çekmeyi değerlendirmek üzere geldikleri ortaya çıkmıştı.

Tom Cruise ve Christian Bale’den İstanbul Çıkarması!

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın bildirdiğine göre, beşinci filmden bu yana serinin yönetmen koltuğunda oturan Christopher McQuarrie, Pazar günü Tom Cruise ile birlikte gezdikleri Kapalıçarşı’yı beğendi ve filmin bir kısmını burada çekmeye karar verdi ancak iki gün sonra bu karardan vazgeçti. Nedeni ise oldukça ilginç…

Pazar günleri kapalı olan Kapalıçarşı ikili için özel olarak açıldı ve çarşı yönetiminin belirlediği birkaç kişi gizlilik anlaşması çerçevesinde onlara eşlik etti. Ancak esnaflarından birinin, Pazartesi günü dükkânının kamera kayıtlarını sosyal medyaya sızdırmasıyla Christopher McQuarrie ve Tom Cruise’ın İstanbul görevi ortaya çıktı!

Gizlilik sözleşmesinin ihlal edilmesi nedeniyle, yönetmen McQuarrie “Mission: Impossible – Ölümcül Hesaplaşma – İkinci Bölüm”ü İstanbul’da çekmekten vazgeçti.

Kaynak: Habertürk