You are currently viewing Yeni Bir “John Wick” Filmi Duyuruldu: Donnie Yen Başrolde!

Yeni Bir “John Wick” Filmi Duyuruldu: Donnie Yen Başrolde!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yeni spin-off filmi, Donnie Yen’in “John Wick 4″te canlandırdığı Caine karakterini merkeze alacak.

Lionsgate

Lionsgate, yen bir “John Wick” spin-off filminin üzerinde çalışıldığını duyurdu. Henüz resmi adı açıklanmayan film, “John Wick 4“te Donnie Yen tarafından canlandırılan Caine karakterine odaklanacak.

Yen, 2025 yılında Hong Kong’da üretime başlaması beklenen projede Caine rolünü yeniden üstlenecek.

Hikâyenin ayrıntıları gizli tutuluyor ancak bu bir ön bölüm olmayacak; bunun yerine, Caine’in Yüksek Masa’ya karşı yükümlülüklerinden kurtulduktan sonra yaşadıklarını anlatacak ve “John Wick 4″teki olayların ardından gelecek.

Dört ana “John Wick” filmini yöneten ve Len Wiseman‘ın yönettiği, merakla beklenen ilk spin-off olan “Ballerina“nın yeniden çekimlerinde yer alan Chad Stahelski, John Wick hikaye evreninin geleceğini denetlemek üzere Lionsgate ile bir anlaşma yapmıştı. Stahelski bu projenin de yaratıcı kısmında yer alacak.

Lionsgate Motion Picture Group’tan Adam Fogelson yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Donnie Yen, John Wick 4’te beyaz perdede göründüğü andan itibaren izleyicileri büyüledi ve silinmez bir iz bırakan, hayranların daha fazlasını istemesine neden olan özgün, duygusal bir bağ yarattı. Chad, Basil, Erica ve Keanu’nun oluşturduğu John Wick evreni, en sıra dışı sanatçılar tarafından hayata geçirilen büyüleyici karakterlerden oluşan bir doku sunuyor ve bu yolculuğa devam etmek için dünyanın en büyük süperstarlarından birinin gemimizde olmasından heyecan duyuyoruz.

Senaryoyu Robert Askins (Umbrella Academy) yazacak ancak projenin yönetmeni henüz açıklanmadı. Yapımcılığı Stahelski, Basil Iwanyk ve Erica Lee üstlenecek.