You are currently viewing Yabani 9. bölüm özet. Otopsi raporunda ne çıkacak

Yabani 9. bölüm özet. Otopsi raporunda ne çıkacak

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yaman Alaz’ı ele vermez. Serhan hemen oğluna haber uçurup Rüya ile dönmesini sağlar. Alaz, babasına Rüya’ya aşık olduğunu bu yüzden Yaman’la hiç aralarının iyi olamayacağını söyler. 

Rüya Yaman’la barışmak ister ama adam telefonlarını açmaz. Güven ve Yaman beraber içer. Güven sürekli Yaman’ı arayan ama adamın telefonunu açmadığı Rüya ile konuşup mekana gelmesini ve barışmalarını sağlar. Rüya Yaman’a onun gittiği yerlere gidip zaman geçirmek istediğini söyler. O günün sonunda Yaman Rüya’yı öper. 

Yamanı dizisinin bu bölümüne Çağla’nın kendisine gelip Rüzgar’la barışabilmek için ona bunu yapanların bin beter olması için plan yapması damga vurdu. Rüya’yı kendisine destek olması beraber kız kıza gezmeleri konusunda kandırır. Sonra kıza çaktırmadan telefonunu kapatır. Alaz’a da Yaman’a Rüya’yı kaybedebileceklerini söyler. İki kardeş Çağla’nın attığı gönderiler ve videolardan kızları bulmaya çalışır.

Eşref beyin yanında çalışan kadın bulduğu küpeyi Şebnem’e verir. Şebnem de “Aaa küpem. Nerede düşürmüşüm. Her yerde aradım” diyip alır. Sonra da Şebnem avukattan Eşref beyin adli tıbba oğlunun otopsisi için başvurduğunu öğrenir. Şebnem hemen bunu ve küpe olayını Serhan’a anlatır. 

Serhan adli tıpta çalışan bir adamla anlaşıp raporu değiştirmek ister. Şebnem adamla yemek yer. Adam ona asılır. Neyse ki Serhan gelir ve çift birlikte olur. Derken kadına İlker’den bir video gelir. İlker videoda Ali’nin kaçırılmasını planlayanın da S… ‘yı öldürenin de ablası olduğunu yiğenine kıyamadığı için bunu sakladığını söylemektedir. 

Serhan Güven’i getirdiği ve hayatlarının ortasına koyduğu için Şebnem’e kızmış bedel ödetmek için İlker’e bu videoyu çektirmiştir. Şebnem yalvarsa da Serhan onu tek başına bırakır. Şebnem alelacele eve gidip eşyalarını toplayıp kızına veda edip yurt dışına kaçar.  

Hastanede yatan Ece kötüleşir. Artık kız için organ naklinden başka çözüm kalmamıştır. Serhan hastanesinde dürüst bir çalışanını işten çıkarır. Birinin ameliyattan çıkmamasını sağlayacak birini aramaya başlar 

Bölüm içinde oğlunun Güven’in yanında ve evinde olduğunu sanan Neslihan endişelenip evine girer. Evin hatıraları ve hiç değişmemesi onu etkiler. Derken Güven ve Eşref bey arasındaki konuşmayı duyan Neslihan eski sevgilisinin karşısına çıkıp babası yüzünden mi kendisini bıraktığını sorar

Çağla en son iki abisini tuttuğu adamlara dövdürüp videosunu çekip Rüzgar’a atar. Bu video Rüzgar’ı yumuşatıp barışmalarını sağlar. O sırada Çağla’nın Rüzgar’dan hamile olduğunu öğreniriz. 

Alaz ve Yaman dövülmüş halde hastaneye gelir. İki kardeşin arası düzelmiştir. Ta ki Yaman için endişe eden Rüya oraya gelip sevgilisine sarılana kadar. Alaz da orada bulunan Asi’de buna üzülür. Babası Yaman’a kardeşiyle arasının iyi olmamasının sebebinin Rüya olduğunu kızdan uzak durması gerektiğini söyler. Bu arada iki acı çeken kişiden Alaz Asi’yi aniden öper.

Eşref beye oğlunun otopsi raporu gelir