You are currently viewing Ya Çok Seversen 3.bölüm özet. Ateş Leyla’yı tekrar işe alıyor

Ya Çok Seversen 3.bölüm özet. Ateş Leyla’yı tekrar işe alıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Ateş istemese de küçük kardeşi Berit’in kaybolmasından sorumlu olan Leyla’yı iştenten çıkarmak zorunda kalır. Leyla dolandırıcı arkadaşlarının yanına döner. Yakup durumdan hiç memnun olmasa da gizli gizli Leyla’yı seven Onur durumdan çok memnundur. Leyla konuşmak için Arcalı holdinge gittiğinde kapıda Umut ile karşılaşır. Umut onu odasında ağırlarken Ateş onları görür. Leyla ve Ateş tatlı bir tartışmaya başlar. 

Kanal D de yayınlanan Ya Çok Seversen dizisinin bu bölümünde İlter rüşvet alırken gördüğü ve Füsun’a haber uçuran evdeki çalışanların işten çıkarılmasını sağlar. Bakıcı olmadığı için tüm gece altını ıslatan Berit ile Ateş ilgilenir. 

Ateş: arkadaşı Bige’yi şirkette tasarım bölümünün başına getirir. Ateş bakıcı olmadığı için evde çalışmak zorunda kalır. Bige de ona katılır. Ateş konuşurken Ilgaz’ı duyar ve Leyla’ya tuzak kurduklarını duyar. Leyla’yı bulup işe geri dönmesini sağlar. Arcalıların 5 tane muhteşem tasarımı varken tasarımı yapanla tasarlayan aynı değilmiş gibi farklı oturmayan tasarımlar ortaya çıkar. 

Arcalılar: kreasyonu hazırladıkları şirkete durumu anlatırlar. O şirketten bir süre alıp kreasyonu yeniden dizayn etmeye çalışırlar. Bige o gece uğraşarak tasarımı bambaşka hale sokar. 

Herkesin katılacağı bir davete Ateş hazırladıkları elbiseyle katılması için Leyla’yı uygun bulur. Kimse nedenini tam çözemese de istediği olur ve Leyla yeni tasarlanan elbiseyi giyer. Ateş dahil herkes Leyla’ya hayran kalır.  

Bu arada normalde oyunları sırasında Leyla’nın ailesi rolü oynayan ekip aynı evde yaşayan Leyla’yı koruyabilmek için işten çıkarılan elemanların yerine evde işe girer. 

Davetin olduğu akşam Ilgaz evden kaçarken Barış’a yakalanır. Onun yanında arkadaşının evine gider ama eve girmeden dışarı çıkınca Barış onları takip eder. Ilgaz ve yanındakiler bir binaya yasa dışı yazı yazarken Barış Ilgaz’ı güvenlikten kurtarır. Araba ile eve dönerken polislere yakalanırlar

Ateş davetten sonra Bige ile dışarıya eğlenmeye çıktıysa da davetten Umut ile çıkan Leyla’da aklı kaldığı için eve gidip kızla bahçede oturan abisini kovar. Sarhoş halde havuza düşer. Leyla Ateş!i kurtarmak için havuza atladığında ikili yakınlaşır. Ateş Leyla’yı Yakup ve Onur’un gözleri önünde dudaklarından öper. 

Bu arada bu sahnenin bize yıllar önce yayınlanan Güneşi Beklerken’deki Kerem ve Zeynep’in ilk öpüşmesini hatırlattığını söylemeden özetimizi bitirmeyelim dedik