You are currently viewing Warner Bros.’tan Yeni Bugs Bunny Filmi Geliyor

Warner Bros.’tan Yeni Bugs Bunny Filmi Geliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Space Jam” benzeri hibrit film için çalışmalar başladı.

Warner Bros.

Bugs Bunny beyaz perdeye geri dönüyor! Ödüllü yazar ve yönetmen Robert Rugan, sevilen Looney Tunes karakterini içeren yeni bir canlı aksiyon ve animasyon hibrit filmi yazmak üzere Warner Bros. tarafından işe alındığını açıkladı.

Proje, stüdyo tarafından resmi olarak duyurulmadı, bu nedenle herhangi bir olay örgüsü detayı veya oyuncu kadrosu hakkında henüz bir bilgi yok. Rugan haberi kendi web sitesinde duyurdu ancak kısa süre sonra sildi.

Robert Rugan son olarak Netflix’in korku komedi filmi “The Curse of Bridge Hollow“u kaleme aldı. Daha önce 2004 tarihli “Alice’s Misadventures in Wonderland” filmini yönetmişti. Beğenilen bir reklam ve kısa filmi yönetmeni olan Rugan aynı zamanda Netflix’in yeni canlı aksiyon – animasyon hibrit filmi “Elf on the Shelf”in de senaryosunu yazıyor.

İlk çıkışını 1938 yılında yapan Bugs Bunny, o günden bu yana sayısız TV ve sinema projesinde yer alrak en çok tanınan çizgi film karakterlerinden biri haline geldi. 1996’da “Space Jam” ile izleyici karşısına çıktığında gişede büyük başarıya ulaştı ancak ardından gelen Brendan Fraser‘lı “Looney Tunes: Back in Action” ve yakın tarihli “Space Jam: a New Legacy” aynı başarıyı sürdüremedi.

Geçtiğimiz yıl, Fransa’da düzenlenen Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali’nde HBO Max’te yayınlanacak “Bye Bye Bunny” adında bir müzikal filmin tanıtımı yapılmıştı. Ancak o zamandan bugüne Warner Bros. ve Discovery birleşmesinin ardından, pek çok değişiklik yaşandı, HBO Max’in birçok projesi iptal edildi ve sonunda platform da Discovery+ ile birleşerek “max” adını aldı. Robert Rugan’ın çalışmaya başladığı proje, daha önce duyurulan “Bye Bye Bunny” projesi mi yok sa yeni bir film mi henüz bilinmiyor.

HBO Max, Looney Tunes Müzikal Filmini Duyurdu