You are currently viewing “Üç Günlük Dünya” Vizyona Girdi!

“Üç Günlük Dünya” Vizyona Girdi!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Bülent Emrah Parlak, Erkan Petekkaya, Batuhan Sert ve Erkan Çelik’in başrollerde yer aldığı komedi filmi seyircilerini beklyor.

Başrollerini Bülent Emrah Parlak, Erkan Petekkaya, Batuhan Sert ve Erkan Çelik‘in paylaştığı, oyuncu kadrosunda ise Begüm Öner, Sıla Korkmaz, Ceren Soylu, Şevki Özcan, Ayhan Taş, Bülent Çolak, Tuncay Gençkalan, Burcu Gönder ve geçtiğimiz yıl vefat eden usta oyuncu ve tiyatrocu Yılmaz Gruda’nın da olduğu komedi filmi “Üç Günlük Dünya” vizyona girdi.

Film, zengin olduklarını düşünürken kendilerini türlü olayların içerisinde bulan Muhittin ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor. Muhittin, İstanbul’un arka mahallerinden birinde tekel sahibi olan bir adamdır. Geçimini sağlamakta zorlanan Muhittin, kendi içkisini üretmeye karar verir. Muhittin, korsan taksici Kısmet ve kimya öğrencisi Furkan’ın yardımıyla hayalini kurdukları dillere destan mavi rakıyı yapmayı başarırlar. Onlar tam amaçlarına ulaşıp, zengin olduklarını düşünürken, kendilerini beklenmedik olayların içerisinde bulurlar.

Yapımcılığını Levent Hançer, Çetin Çaçur ve filmin başrol oyuncularından Erkan Çelik’in üstlendiği “Üç Günlük Dünya”nın senaryosunu Caner Erzincan ve Ceren Keklik kaleme alırken, yönetmen koltuğuna da Caner Erzincan oturdu.

Yapımcı Erhan Çelik, “Üç Günlük Dünya”nın galasında, devam filmlerinin de geleceğinin müjdesini şu ifadelerle verdi: “Muhittin Abi” benim dört yıldır sosyal medyada yarattığım bir karakterdi. İnsanlar da çok severek ilgi gösterince bunu senaryolaştırdık. Muhittin Abi’nin videoları milyonlar izleniyor. Çünkü herkesin hayatında mutlaka bir Muhittin Abi karakteri var. Eminim ‘Üç Günlük Dünya’ devam serisi olacak bir film.”