You are currently viewing “Transformers One”ın İlk Fragmanı Uzaydan Yayınlandı!

“Transformers One”ın İlk Fragmanı Uzaydan Yayınlandı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Paramount Pictures, Chris Hemsworth’ün Optimus Prime’ı seslendirdiği Transformers One’ın fragmanını uzayda yayınladı.

Paramount Pictures, animasyon filmi “Transformers One“ın (Transformers Başlangıç) ilk fragmanını bu sabah uzaya canlı yayın göndererek yayınladı.

Etkinlik, fragmanın Dünya’nın 125.000 feet yukarısına yükselişini yakalayan, canlı yayınlanan geri sayımla başladı ve zirveye ulaştığında sırasıyla Optimus Prime ve Megatron’u seslendiren Chris Hemsworth ve Brian Tyree Henry fragmanı sundu.

Film, daha çok sıkı düşmanlar olarak bilinen, ancak bir zamanlar Cybertron’un kaderini sonsuza kadar değiştiren kardeşler gibi birbirine bağlı arkadaşlar olan Optimus Prime ve Megatron’un anlatılmamış başlangıç ​​hikayesini araştırıyor.

Bu film, Elita rolünde Scarlett Johansson, Bumblebee rolünde Keegan-Michael Key, Sentinel Prime rolünde Jon Hamm, Alpha Trion rolünde Laurence Fishburne ve Steve Buscemi‘nin de yer aldığı seslendirme kadrosuyla tamamen CG animasyonlu ilk Transformers filmini işaret ediyor.

Filmin yönetmenliğini Josh Cooley üstlenirken senaryoyu Andrew Barrer, Steve Desmond ve Gabriel Ferrari tarafından kaleme aldı. Lorenzo di Bonaventura, potansiyel bir üçlemenin başlangıcı olabilecek animasyonlu ön bölümün yapımcılığını üstleniyor.

“Transformers One” 20 Eylül’de sinemalarda!