You are currently viewing Tozluyaka 25. bölüm özet. Kenan Önder’in merdivenden düşmesine sebep oluyor

Tozluyaka 25. bölüm özet. Kenan Önder’in merdivenden düşmesine sebep oluyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Ameliyattaki Derya’nın hayati tehlikesi olduğunu öğrenen Önder ve Berk hastaneye gelir ama kadın ameliyattadır. Diğerlerine de bunu söyleyince ciddi arbede çıkar. Ancak sonrasında öğreniriz ki Kenan bu durumu Derya’ya söylemiş; aldığı ilaçlar kesilmiş; bir kaç doktor yeniden tetkik yapmış; oy birliğiyle bir sorun olmadığı ortaya çıkmış. Elbette son karar ameliyatı olacak Derya’ya bırakılmış

Derya ameliyattan çıkınca birisi polise onların evliliğin nakil için olduğunu ihbar edince Derya ve Kenan emniyete ifade verir. Sonra da Kenan ve Berk şüphe çekmemek için eşyalarını alıp Deryalara taşınır. Ardından bu ihbarı kimin yapmış olabileceğini bulmaya çalışırlar. En çok Hazal’dan şüphelenirler ama kız aşk ve parasızlık acısı çektiği için aklına bile gelmemiştir.

Hazal; Ege’yi ikna etmek için çektiği videolarla fenomen olur. Pek çok firma ona tanıtım yapması için eşya ve para gönderir. Hazal kendi imkanlarıyla zengin olur. Ege de onun videolarının altına yorum yapıp onu takip edenleri kıskanmaya başlar

Yurt dışından okul yetkilileri özellikle Ali’yi izlemeye maça gelecektir. Önder antremanları sıkı tutar. Maç günü kıskançlık yapan Bert; Ali’yi sakatlar. Ali sakat da olsa oynar. 

Kader hala Bilal’e menapoza girdiği hamile olmadığı gerçeğini söylememekte; bebeği aldıracağını söylemektedir. 

Geçen bölüm sonunda Zeyno; Nesrin ve Aylin’in konuşmalarını duymuştu. Nesrin’in Kenan ile iş birliği yapıp kendisini bıçaklattığını duyan Zeyno; kadından uzak durur. Nesrin kızının peşine düşüp onu tehdit eder. Bölüm sonunda Derya olanları öğrenir. 

Derya Nesrin’in yaptığı paylaşımı görüp kıskanıp Önder’e trip atar. Önder durumu açıklayıp Nesrin’den resmi silmesini ister. Kenan Derya ve Önder’in tekrar arasının iyi olmasından endişelenip Nesrin’e son kozunu oynamasını söyler. 

Önder de Aylin’den şüphelendiği gibi Derya’yı şikayet edenin Kenan olduğunu öğrenir. Kenan’la yüzleşir. İtiş kakış sırasında Önder merdivenlerden aşağı düşer.  

Fox tv ekranlarında yayınlanan Tozluyaka’da final bölümüne bir bölüm kala; Berk maç çıkışı zaten bütün bölüm takıntı yaptığı Mavi’yi dudaklarından öper.