You are currently viewing “The Wheel of Time” 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

“The Wheel of Time” 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Prime Video “Zaman Çarkı”nın 2. sezon yayın tarihini duyurdu.

Prime Video

Prime Video, “The Wheel of Time” dizisinin ikinci sezon yayın tarihini duyurdu. Amazon Original dizisinin ikinci sezonu 1 Eylül’de dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayına girecek.

Robert Jordan’ın çok satan fantastik romanlar serisinden uyarlanan dizide, kendi halinde bir çiftçi çocuğu Rand al’Thor (Josha Stradowski), dünyayı ya kurtaracak ya da yıkacak tehlikeli bir tarihi figür olan Ejder (The Dragon Reborn) olduğunu öğrenir. Güçlü büyücülerden oluşan bir ordu, onu Karanlık Ejder’den korumak için sahip olduğu güç ve çılgın yönüyle yüzleştirmek zorunda kalır.

“Zaman Çarkı” 2. Sezondan İlk Kareler Yayınlandı

Zaman Çarkı döndükçe Son Savaş yaklaşmaktadır. Rand, Karanlık Ejderi yok ettiğini düşünse de kötülük dünyadan tamamıyla gitmemiştir. İkinci sezonda yeni oluşan ve geçmişten gelen tehditler, İki Nehir’den gelen ama dünyanın dört bir yanına dağılmış olan genç arkadaşların peşindedir. Onları bulan ve rehberlik eden kadın, artık yardım edemediği için başka güç kaynakları bulmaları gerekecektir. Bu gücü, birbirlerinde veya kendi içlerinde; ışıkta veya karanlıkta bulacaklardır…

“The Wheel of Time” dizisinin kadrosunda Moiraine Damodred rolünde Rosamund Pike (Gone Girl), Lan Mandragoran rolünde Daniel Henney (Criminal Minds), Nynaeve al’Meara rolünde Zoë Robins (Power Rangers Ninja Steel), Egwene al’Vere rolünde Madeleine Madden (Dora and the Lost City of Gold), Perrin Aybara rolünde Marcus Rutherford (Obey), Mat Cauthon rolünde Dónal Finn (Rogue Heroes) ve Elayne Trakand rolünde Ceara Coveney (Young Wallander) yer alıyor.

“The Wheel of Time” 1 Eylül’de Prime Video!