You are currently viewing “The Flash” Yönetmeni Filmdeki Büyük Sürprizi Açıkladı!

“The Flash” Yönetmeni Filmdeki Büyük Sürprizi Açıkladı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

DC Evreni’nin merakla beklenen filmi “The Flash“ın vizyona girmesine kalan günler azaldıkça heyecan da artıyor. Michael Keaton‘ın yıllar sonra bir kez daha Batman olarak görüneceği filmde ayrıca Ben Affleck de Batman rolünü yineleyecek ancak filmin başka sürprizleri de var. Warner Bros. Pictures beklenmedik bir hareketle filmin yönetmeni Andy Muschietti‘nin Variety ile filmdeki önemli bir cameo rolünü tartışmasına izin verdi.

Yakın zamanda çıkan DC filmlerinden “Shazam: Fury of the Gods“taki Gal Gadot ve “Black Adam“daki Henry Cavill sahnesi de filmden önce gizlenmek yerine açık edilmişti. Warner Bros. belli ki, Marvel Studios’un aksine seyirciyi şok edecek sürprizleri salona saklamak yerine önden konuşulmasına izin vererek tanıtım kampanyasında kullanmayı tercih ediyor.

Yazının bundan sonrası “The Flash” filmi hakkında SÜPRİZBOZAN (SPOILER) içerir!

Michael Keaton’ın Batman rolüne dönüyor olması “The Flash”ın en büyük cazibelerinden biri. Aktör bu rolü Tim Burton‘ın yönettiği 1989 ve 1992 tarihli filmlerde oynamıştı. Yıllar içinde Batman, Superman gibi çizgi roman karakterleri farklı aktörlerin performanslarıyla beyaz perdeye taşıdı, sayısız oyuncu bu rolleri alabilmek için seçmelere girdi.

1990’lı yıllarda çekilecek Superman filmlerinde başrolde olması düşünülen ikonik aktör Nicolas Cage de bu isimlerden biriydi ancak proje hayata geçirilemedi. “The Flash” yönetmeni Andy Muschietti, Nicolas Cage’in Superman’ini nihayet bu filmde izleyebileceğimizi açıkladı!

“Sadece bir cameo olmasına rağmen Cage rolün içine daldı. Hayatım boyunca onunla çalışmayı hayal ettim. Umarım yakında onunla tekrar çalışabilirim. O büyük bir Süpermen hayranı. Bir çizgi roman fanatiği.” diyen yönetmen karakterin filmdeki varlığının hikayedeki yerinden ve etkisinden bahsetmedi.

“The Flash” 16 Haziran’da sinemalarda!