You are currently viewing The CW 2024’te İki Yeni Diziyle Gelecek: Wild Cards & Sight Unseen

The CW 2024’te İki Yeni Diziyle Gelecek: Wild Cards & Sight Unseen

  • Post author:
  • Post category:haberler

Grevin bitmesinin ardından, yeni projeler gün yüzüne çıkıyor..

The CW

The CW, bir Kanada suç draması olan Sight Unseen ve Wild Cards isimli dizileri, orijinal kataloguna ekledi. 2024’te yayınlanması planlanan her iki dizinin de yapımcılığını Blink49 Studios ve Front Street Pictures üstleniyor.

Kanal WGA Yazarlar Grevi esnasında çoğunluğu Kanada’dan olmak üzere birçok yeni dizi satın aldı. Suç draması Wild Cards’ta CW gediklilerinden Vanessa Morgan (Riverdale) ve Giacomo Gianniotti (Reign) rol alırken, yapımcılığını yine Sisters Troubetzkoy Productions’ın yaptığı polisiye drama Sight Unseen’de de Dolly Lewis ve Agam Darshi rol alıyor.

Bir açıklamada CW’nin programlama başkanı Liz Wise Lyall, iki “Bu dinamik dizileri hayata geçirmek ve nasıl bir iş olduğunu vurgulamak için Blink49 Studios, Front Street Pictures, Piller/Segan (‘Wild Cards’) ve Sisters Troubetzkoy Productions’taki (‘Sight Unseen’) ortaklarımızla işbirliği yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi.

Michael Konyves tarafından yaratılan Wild Cards, suçları çözmek için birlikte çalışarak her ikisine de ikinci bir kurtuluş şansı verilen, rütbesi düşmüş dedektif Ellis (Giannioti) ve zeki dolandırıcı Max’in (Morgan) hikayesini anlatıyor.