You are currently viewing Taylor Swift’in Konser Filmi Amerika Gişesi’ni Salladı!

Taylor Swift’in Konser Filmi Amerika Gişesi’ni Salladı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Taylor Swift: The Eras Tour” 96 milyon dolar kazanarak açılışını ABD Box Office’in birinci sırasında gerçekleştirdi.

.

Taylor Swift‘in son büyük turnesinin filmi “Taylor Swift: The Eras Tour” açılış gününde 39 milyon dolar kazanarak, şimdiye kadarki en yüksek Ekim ayı açılış hasılatını elde etti. Konser filmi böylece “Venom: Let There Be Carnage” (37.4 milyon dolar), “Halloween” (33 milyon dolar) gibi yapımların önüne geçerken, bu listenin zirvesindeki “Joker“in (39.3 milyon dolar) tahtını ele geçirmeyi küçük bir farkla kaçırdı.

“Taylor Swift: The Eras Tour” hafta sonu hasılatını toplamda 96 milyon dolara yükselterek gişenin zirvesine yerleşirken, vizyon tarihini bu filmle çakışmamak için değiştiren “The Exorcist: Believer” vizyondaki ikinci haftasında kazandığı 11 milyon dolarla ikinci sıraya yerleşti. Böylece, genellikle olumsuz eleştiriler alan filmin ikinci hafta hasılatı %58 oranında düşmüş oldu.

Unutulmaz Korku Filmlerinin Yapımcısı Jason Blum: “Taylor Swift Beni Ölesiye Korkutuyor!”

Geçtiğimiz hafta açılışını Amerika gişesinin ilk sırasında gerçekleştiren “Paw Patrol: Süper Film” bu hafta sonu 7 milyon dolar kazanarak üçüncü sıraya geriledi. İkonik korku serisi Testere’nin son filmi “Saw X” vizyondaki üçüncü hafta sonunu arkasında bırakırken toplam hasılatına 5.7 milyon dolar daha eklemeyi başardı. Garet Edwards‘ın orijinal bilim kurgu filmi “The Creator” (Yaratıcı) ise 4.3 milyon dolarla ABD Box Office listesinin ilk beşini tamamladı.