You are currently viewing Takılmanın ve Takılmanın Dünyası

Takılmanın ve Takılmanın Dünyası

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

KADINLARIN SEKS YAPMAK İÇİN BİR NEDENE İHTİYACI VAR.  ERKEKLERİN SADECE BİR YERE İHTİYACI VAR.”

Sen.

Akıllısın, bağımsızsın , güçlüsün. Vücudunuzla ne yapacağınız konusunda kendi seçimlerinizi yaparsınız. Bir erkekten hoşlandığında, bunu göstermekten korkmuyorsun.

Senin planın.

Bu hafta sonu kızlarla dışarı çıkmayı dört gözle bekliyorsun. Belki yeni bir çocukla tanışırsın. Zaman doğruysa ve çocuk haklıysa, kendinizi bir ilişki içinde görebilirdiniz. Belki kalçada katılmamış, ama yine de, en iyi arkadaş erkek arkadaşı harika olabilir. Hazırsınız ve yakında olmasını umuyorsunuz. Gelecek hakkında iyimser hissediyorsunuz.

Oğlan.

O cinsel olarak en parlak döneminde. Kızlar her yerdeler. Beyni penisinde.

Planı.

Etrafında seni fark etti ve senin seksi olduğunu düşünüyor. Hiç tanışmadınız ama o sizi bu hafta sonu arkadaşlarınızla görmeyi umuyor. Aslında, karşılaşmayı umduğu bir sürü ateşli kız var. Önce o oynayacak, böylece seninle karşılaştığında oyununa devam edecek. Birkaç çekim yaptığında gerçekten komik ve çekici. Dikkatli olacak ve tüm akşam size odaklanacak. Birlikte ayrılacaksınız ve onun yerine geri döneceksiniz, takılacağınız yer. Birkaç haftadır gol atmadı, bu yüzden harika olacak. Hafta sonu hakkında iyimser hissediyor.

Bu, takılmanın ve takılmanın dünyası. Ve bunda yanlış olan da bu: çoğu zaman kızlar için kötü bir anlaşma. Bir erkekle bir geceliğine eğlenmek ve onu bir daha hiç görmemek isteyen bir kızsan, o zaman devam et. Onunla sevişme fikri seni heyecanlandırıyorsa, ama bitirdiğinde BİTTİ hissedeceğini de biliyorsan, hemen işe koyul. Azgınsan ve birini bir kez düzmek istiyorsan, yapabilirsin. büyük bir zaman. Çünkü teklif edilen şey bu ve tam da aradığı şey bu. Gelecek hafta sonu, istersen yeni biriyle her şeyi yeniden yapabilirsin. İstediğini alıyorsan, rastgele takılmanın kesinlikle yanlış bir tarafı yok .

Ancak, bir ilişkiden sonraki sabah kendinizi garip ve biraz kafanız karışmış hissediyorsanız (akşamdan kalma bir yana), kendinize ve arkadaşlarınıza bunun hiçbir anlamı olmadığını söylerseniz, ancak tüm hafta sonu cep telefonunuzu iki kez kontrol ediyorsanız, o zaman bir yeni plan. Seninle gerçekten ilgileniyormuş gibi davranıyordu, öyleyse neden aramıyor ya da mesaj atmıyor? Sürekli takılmaktan gerçekten yorulduğunu ve bir kız arkadaş aradığını söylüyor, yani bu sen anlamına mı geliyor? Gelecek hafta sonu, onu dans pistinde başka bir kızın üzerinde gördüğünde üzülecek misin? Veya başka bir kızın odasına geri mi dönüyorsunuz? Sabah 3’te mesaj atıp gelmeni isterse heyecanlanır mısın? 

Ya da belki arar , ve siz art arda dört Cumartesi gecesi çıkarsınız. O gerçekten çok tatlı, sevimli ve şefkatliydi ve birbirinizi gerçekten tanımaya başladığınızı hissediyorsunuz. Beşinci Cumartesi yeni biriyle buluşursa hayal kırıklığına uğrayacak mısın? Ya da ona ilişkinizin ne olduğunu sorduğunuzda ve o bir kız arkadaş aramadığını söylediğinde?

Tanıdık geliyor mu? Bu şeyler kızların başına  hep gelir . Bu norm ve bu berbat. Kendinizi bu tür bir hayal kırıklığı yaşarken bulursanız, her zaman üstün olanın erkek olduğunu hissetmekten bıktıysanız, o zaman erkeklerle ilişki kurarken daha akıllı olmanız gerekir. Kolay olmayacak. Odaklanmanız ve sabırlı olmanız gerekecek. Ancak bir strateji formüle edip onu işinizmiş gibi uygularsanız, istediğiniz ilişkiyi kendi şartlarınızda bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın