You are currently viewing Sydney Sweeney ve Glen Powell, Romantik Komedi Filmlerinin Setinde Görüntülendi

Sydney Sweeney ve Glen Powell, Romantik Komedi Filmlerinin Setinde Görüntülendi

  • Post author:
  • Post category:haberler

Will Gluck’ın yönettiği filmin ismi ve konusu açıklanmadı.

.

Glen Powell ve Sydney Sweeney, yaklaşan romantik komedi filmlerinin Avustralya’daki setinde görüntülendi. “Easy A” ve “Friends With Benefits” filmlerine imza atan Will Gluck tarafından yönetilen filmin konusu ve detayları hakkında ayrıntılı bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Filmin resmi adı bile henüz belli değil, ancak “Anyone But You” olacağına dair söylentiler var. Ayrıca filmin +18 olarak derecelendirileceği de tahmin ediliyor. Joe Roth, Jeff Kirschenbaum ve Will Gluck, filmin yapımcılığını birlikte üstleniyorlar.

Glen Powell’ın son projeleri arasında, 2022 yılının gişe şampiyonu “Top Gun: Maverick” yer alıyor. Filmin heyecan verici üçüncü perdesi sırasında Maverick ve Rooster’ı kahramanca kurtaran, kendini beğenmiş ama yetenekli pilot Hangman rolüyle beğeni toplayan Powell, bundan hemen sonra, yine bir savaş pilotunu canlandırdığı “Devotion“da, Jonathan Majors ile birlikte rol aldı. Gerçek bir hikayeden uyarlanan film, Kore savaşındaki iki ABD donanma pilotunun yaşadıklarını anlatıyor.

En çok “Euphoria“daki Cassie Howard rolüyle ve “The White Lotus” 1. sezondaki karakteriyle tanınan Sydney Sweeney, bu rollerin her ikisi için de Emmy adaylığı aldı. Genç yıldızın sıradaki projeleri arasında Sony’nin Spider-Man evreninde yer alan “Madame Web” filmi ve “Barbarella” yeniden çevrimi yer alıyor.