You are currently viewing “Sweet Tooth” 3. Sezonuyla Final Yapacak

“Sweet Tooth” 3. Sezonuyla Final Yapacak

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix diziyi 3. ve final sezonu için yeniledi.

.

Netflix “Sweet Tooth“un 3. sezonuna onay verdi. Kısa bir süre önce ikinci sezonuyla geri dönen dizi, bir sezon daha devam ederek final yapacak.

Haber, Netflix’in Twitter hesabından dizinin bazı yıldızlarının yer aldığı tatlı bir videoyla doğrulandı. Gus karakterine hayat veren Christian Convery, “Sweet Tooth 3. sezon için geri dönüyor, Gus’ın hikayesinin son bölümünü sizinle paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız ve size her şeyi anlatmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Yaratıcı, dizi sorumlusu ve sorumlu yapımcı Jim Mickle, Netflix’in Tudum’una verdiği röportajda final sezonu hakkında şunları söyledi:

“Birçok yönden, bu tam olarak anlatacağımızı hayal ettiğim hikaye. Başlangıçta, Gus’ın bu dönüm noktası niteliğindeki parçalarını ve hikaye ve çizgi romanın büyük parçalarını anlatmak için yola çıktığımızı düşünüyorum. Ancak uzun biçimli hikaye anlatımının ve Gus’ın 24 bölümdeki yolculuğunun güzelliği, karakterlerin kendilerinin size ne olmak istediklerini söylemeleridir.”

“Sweet Tooth”un ikinci sezon Netflix’te 27 Nisan’da yayınlandı ve bu kadar kısa sürede yayıncının en çok izlenen diziler listesine girmeyi başardı. Aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizi, yarı insan yarı geyik olan bir çocuğun kıyamet sonrası bir dünyada yolculuğunu anlatıyor.