You are currently viewing “Super Mario Kardeşler Filmi”nden Altyazılı Yeni Fragman!

“Super Mario Kardeşler Filmi”nden Altyazılı Yeni Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Nintendo’nun dünya çapındaki en ünlü oyunlarından biri olan Mario Bros.’tan uyarlanan ve 14 Nisan’da izleyiciyle buluşmak için gün sayan animasyon film “Süper Mario Kardeşler Filmi“in yeni fragmanı yayınlandı.

Filmde Mario’yu Chris Pratt seslendiriyor. Orijinal seslendirme kadrosunda ayrıca Luigi rolünde Charlie Day, Princess Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Bowser rolünde Jack Black, Toad rolünde Keegan-Michael Key, Donkey Kong rolünde Seth Rogen, Kamek rolünde Kevin Michael Richardson, Cranky Kong rolünde Fred Armisen ve Spike rolünde Sebastian Maniscalco var. Mario’nun alışılmış seslendirme sanatçıcı Charles Martinet de filmin kadrosunda yer alıyor.

Brooklyn’li tesisatçılar ve kardeşi Luigi, bir ana su borusunu tamir etmek için yer altında çalışırken gizemli bir borudan aktarılarak sihirli, yeni bir dünyaya girerler. Ancak kardeşler ayrı düşmüştür ve Mario, Luigi’yi bulmak için destansı bir maceraya çıkar.

Mario bu macerada, Mantar Krallığı sakini Toad’un yardımıyla ve Mantar Krallığı’nın güçlü yöneticisi Prenses Peach’ten aldığı bazı eğitimlerle kendi gücünü bulur.

Çılgın Hırsız“, “Minyonlar“, “Şarkını Söyle” gibi küresel gişe rekortmenlerine imza atan Illumination ve Nintendo ortaklığı ile ortaya çıkan “Süper Mario Kardeşler Filmi” 14 Nisan’da sinemalarda!