You are currently viewing “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” Ekibi Sessizlik Anlaşması Yapmış

“Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” Ekibi Sessizlik Anlaşması Yapmış

  • Post author:
  • Post category:haberler

Üçlemenin son halkası 2025’te bekleniyor…

.

Sony ile Marvel’ın “Spider-Man: Across the Spider-Verse” filmi yılın en iyi filmlerinden biri olmaya devam ediyor. Hem kritik hem de ticari bir başarıya ulaşan devam filmi, pek çok kişinin daha fazlasını istemesine neden olacak şekilde heyecan verici bir noktayla sonlandı.

Üçlemenin son filmi “Beyond the Spider-Verse” için Sony başlangıçta Mart 2024 tarihini vermişti ancak ikinci film çıktıktan kısa bir süre sonra “Beyond the Spider-Verse”ün bu tarihe yetişmesinin mümkün olmadığını iddia eden raporlar yayınlandı.

Kısa bir süre sonra yazar/yapımcılar Phil Lord ve Chris Miller, filmi kendi standartlarına göre tamamlamak için “gerekli zamanı ayıracaklarını” belirten bir açıklama yaptılar. Daha sonra Sony, oyuncular grevi nedeniyle, seslendirme kadrosu repliklerini programa uygun şekilde kaydedemeyeceği için filmi kısa yayın programından çıkardı.

Hayranlar belirsiz bir tarihe ertelenen üçüncü filmin ne zaman yayınlanacağına dair bir haber duymayı heyecanla beklerken; Games Radar, “Across the Spider-Verse” bestecisi Daniel Pemberton ile konuştu ve Pemberton gelecek filmin “çok daha karmaşık” olduğunu ama bunun hakkında konuşmayacağını belirtti.

Görünüşe göre film ekibi, gelecek film hakkında bir sessizlik anlaşması yapmış: “Bu filmdeki herkesin bir tür anlaşması var, kimse bir sonraki film hakkında konuşmayacak çünkü hepimiz hâlâ ikinci filmin etkisinden kurtulma aşamasındayız.

Pemberton, yapım ekibinin “filmdeki hemen hemen her sahnede birden fazla farklı yaklaşım benimsediğini” ve bunun sonucunda da “çöpe atılan” büyük miktarda müzik yazdığını ekledi. Bu açıklama; Lord, Miller ve ekibin yapım boyunca pek çok sahneyi birçok kez yeniden düzenlediğini ve herkes ikinci filmi bitirmekle çok meşgul olduğundan ve üçüncüsünün hâlâ yolun başında olduğunu iddia eden raporla örtüşüyor.