You are currently viewing Shazam, Yeni DC Evreni’nde Kalmaya Devam Edecek mi?

Shazam, Yeni DC Evreni’nde Kalmaya Devam Edecek mi?

  • Post author:
  • Post category:haberler

17 Mart’ta vizyona girecek olan “Shazam! Fury of the Gods“ın yönetmeni David F. Sandberg, James Gunn ve Peter Safran‘ın, DC Studios’un yeni planlarının duyurmasına ve evrenin sıfırlanmasına rağmen, üçüncü bir “Shazam” filminin hala çekilebileceğini söyledi.

Twitter’da bir kullanıcı Sandberg ile konuştu ve “DC stüdyolarında yaşanan tüm dram”ın “filmin havasını öldürdüğünü” bu nedenle filmi izlemek istemediklerini söyledi ve “Shazam’ın gelecekte, DCU’da bir rolü olup olmayacağını öğrenmek istedi.

Sandberg buna şöyle yanıt verdi: “İnsanlar filmi izlemeye gitmezse kesinlikle olmayacak. Bana söylenen, Shazam filmlerinde DC’nin gelecek planlarıyla çelişen hiçbir şeyin olmadığı. Yani daha fazla Shazam olasılığı var ve eğer istediğin buysa, yapabileceğin en iyi şey gidip filmi izlemek.”

DC Studios’un Ocak ayının sonunda yaptığı duyuruların ardından Zachary Levi’nin canlandırdığı Shazam’ın yeni DC Evreni’ndeki geleceği hayranların kafasında oluşan pek çok soru işaretinden biri oldu. Henry Cavill‘in geri döneceği bir “Man of Steel” devam filminin ve “Wonder Woman 3” filminin iptal edilmesinin ardından, Warner Bros’un bu yıl vizyona sokacağı dört DC filminin gelecek planlarına nasıl uydurulacağı hayranlar tarafından merak ediliyor.

16 Haziran’da vizyona girecek olan “The Flash“ın evreni sıfırlama rolünü üstleneceği biliniyor. Diğer yandan James Gunn, 18 Ağustos’ta vizyona girecek olan “Blue Beetle“ın bağımsız bir film olduğunu ve karakterin DCU’da kalmaya devam edebileceğini söylemişti. “Shazam: Fury of the Gods”ın ya da olası bir “Shazam 3” filminin ve “Aquaman” devam filmi “Aquaman and the Lost Kingdom“ın bu vizyona nasıl uyacağı ise henüz net değil.