You are currently viewing “Shadow and Bone” Dizisine Spin-Off Geliyor

“Shadow and Bone” Dizisine Spin-Off Geliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Dizinin yaratıcısı Eric Heisserer, yeni bir yan hikaye üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Netflix

Netflix’in gösterişli fantastik draması “Shadow and Bone“un ikinci sezonunun izleyiciyle buluşmasının hemen ardından, dizinin yapımcıları Grishaverse’de geçen bir “Six of Crows” spin-off dizisi üzerinde çalıştıklarını açıkladılar.

Dizi şimdilik sadece geliştirme aşamasında. Netflix, projeye yeşil ışık yakmak için, “Shadow and Bone” 2. sezonun izlenme oranlarına göre karar verecek. Eğer ilk birkaç hafta içerisinde başarılı bir izleyici oranına ulaşılırsa, spin-off projesi için çalışmalar resmen başlayacak.

“Six of Crows”, kendi hedeflerinin peşinden gitmek için Dregs’ten çıkmaya çalışan Ketterdam’lı bir grup paralı asker olan Kargalara odaklanacak. “Shadow and Bone” 2. sezonda Daegan Fryklind ile birlikte ortak başyazarlığı üstlenmesinin nedeni olarak da spin-off projesinin hazırlığını gösteren Eric Heisserer, sekiz bölüm olarak planlanan dizi hakkında şunları söyledi:

Bunu kendi hikayesi olarak lanse etmeye hazırız. Sekiz bölümlük senaryo olağanüstü ve ekibimle gerçekten gurur duyuyorum. Ama tabii ki, bu 2. sezon rakamlarının ne kadar iyi olduğu ile ilgili ve eğer öyleyse, o zaman Daegan ve ben her iki dizinin de ağırlığını taşımaya devam edeceğiz… [Tüm oyunculara] kendi alanlarını verebilmek için, böylece hareket mesafesine sahip olacakalr ve bu, bazı karakter hikayelerinde daha derinlere inmemize olanak sağlar.

Ana dizide Kargalar Meclisi’nden Kaz Brekker (Freddy Carter), Inej Ghafa (Amita Suman) and Jesper Fahey (Kit Young) karakterleri yer alıyor.