You are currently viewing Serenay Sarıkaya Yeni Netflix Dizisinde Hangi İsimlerle Rol Alacak?

Serenay Sarıkaya Yeni Netflix Dizisinde Hangi İsimlerle Rol Alacak?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisinin erkek başrolleri belli oldu.

Ay Yapım

Geçtiğimiz hafta, Serenay Sarıkaya ile senarist Ece Yörenç‘i yıllar sonra bir araya getiren yeni Netflix dizisinin erkek başrollerinden birisinin Metin Akdülger olduğu açıklanmıştı. “Kimler Geldi Kimler Geçti” adlı dizide güzel oyuncuya eşlik edecek diğer başroller de belli oldu.

Serenay Sarıkaya dizide, boşanma davaları üstünde çalışan bir hukuk bürosunda avukatlık yapan Leyla karakterine hayat verecek. Metin Akdülger’in Ömer karakteriyle dahil olduğu dizide, Cem ve Sarp adlı iki erkek başrol daha vardı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Cem’i Hakan Kurtaş, Sarp’ı ise Ahmet Rıfat Şungar canlandıracak. Dizinin diğer kadın oyuncularının da önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.


Beyazperde

Serenay Sarıkaya’nın uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına döndüğü “Aile” dizisinin yapım şirketi Ay Yapım’ın dijital şirketi Bambini Film’in imza atacağı “Kimler Geldi Kimler Geçti”nin senaryosunu, Sarıkaya’nın ve Metin Akdülger’in birlikte rol aldığı “Medcezir” dizisinin de senaryosuna imza atan Ece Yörenç yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor.

Bertan Başaran, Serenay Sarıkaya’nın 20 Ocak’ta Netflix izleyicisiyle buluşan fantastik dizisi “Şahmaran”ın da yönetmenliğini üstlenmişti.